Jappix - en to et translation catalogue (680 entries)

en: %1s is not installed on your system, you should install %2s.
et: %1s ei ole Teie süsteemi paigaldatud, Te peaksite paigaldama %2s.

en: %1s may cause problems to the proxy, please increase %2s value up to %3s!
et: %1s võib põhjustada proksi probleeme, palun suurendage väärtust %2s kuni %3s!

en: %s bans a user of the room
et: %s bännis ruumi kasutaja

en: %s changes the room topic
et: %s muudab ruumi teema

en: %s changes your nickname
et: %s muudab Teie hüüdnime

en: %s closes the chat
et: %s sulgeb vestluse

en: %s days ago
et: %s päeva tagasi

en: %s invites someone to join the room
et: %s kutsub kellegi ruumiga liituma

en: %s is a Jappix.com service which makes your XMPP profile public. It is easier to share it. No XMPP account is required to view your social channel, your current position and your contact details.
et: %s on Jappix.com teenus, mis teeb su XMPP profiili avalikuks. See teeb selle jagamise lihtsamaks. Sinu sotsiaalse kanali, sinu praeguse asukoha ja sinu kontaktinfo vaatamiseks pole XMPP konto vajalik.

en: %s is installed on your system.
et: %s on Teie süsteemi paigaldatud.

en: %s is typing...
et: %s kirjutab...

en: %s joined
et: %s liitunud

en: %s joins a groupchat
et: %s liitub grupivestlusega

en: %s kicks a user of the room
et: %s lõi ruumi kasutaja välja

en: %s left
et: %s järgi

en: %s removes the chat logs
et: %s eemaldab vestluse logid

en: %s sends a message to someone in the room
et: %s saadab kellegile ruumis olevale sõnumi

en: %s sends a message to the room
et: %s saadab ruumi sõnumi

en: %s shows the user profile
et: %s näitab kasutaja profiili

en: A mini-chat for your website.
et: Mini vestlusaken sinu veebisaidile.

en: A new Jappix version is available! Check what is new and launch the update!
et: Uus Jappixi versioon on saadaval! Vaadake mis on uut ja käivitage uuendus!

en: A short message?
et: Lühisõnum?

en: A single phone app for messages, channels, profiles and much more!
et: Lihtne telefonirakendus sõnumite, kanalite, profiilide ja palju muu jaoks!

en: Aborted: buffer error!
et: Katkestatud: puhvri viga!

en: Aborted: could not extract the package!
et: Katkestatud: ei saanud pakke lahti pakkida!

en: Aborted: everything is not writable!
et: Katkestatud: kõikidel vajalikel asjadel ei ole kirjutusõigusi!

en: Aborted: socket error!
et: Katkestatud: pesa viga!

en: Accept
et: Võta vastu

en: Access statistics
et: Juurdepääs statistikale

en: Account
et: Konto

en: Accounts
et: Kontod

en: Active for this session
et: Selleks sessiooniks aktiivne

en: Activity
et: Tegevus

en: Adapt
et: Kohanda

en: Add
et: Lisa

en: Add a friend
et: Lisa kontakt

en: Add a new user with this tool, or change a password (type an existing username). Please submit a strong password!
et: Selle tööriistaga saate lisada uue kasutaja või muuta parooli. Palun lisage tugev parool!

en: Add an input
et: Lisa sisend

en: Add this contact to your friends
et: Lisa see kontakt oma kontakti nimekirja

en: Add this groupchat to your favorites
et: Lisa see grupivestlus oma lemmikutesse

en: Address
et: Aadress

en: Administration panel for this room
et: Selle ruumi administratsiooni paneel

en: Administrator account
et: Administraatori konto

en: Administrator list
et: Administraatorite nimekiri

en: Advanced
et: Muud

en: Advanced notice
et: Ülendatud märguanne

en: Advertise here
et: Reklaami siin

en: Advertising (%s)
et: Reklaam (%s)

en: Advertising space available!
et: Saadaval on reklaamiruumi!

en: After you finished the setup, Jappix will generate the cache files. It might be slow, just wait until the application is displayed and do not press any button.
et: Kui te olete seadistamise lõpetanud, tekitab Jappix vahemälu failid. See võib aega võtta nii, et oodake millal rakendus on nähtaval ning ärge vajutage ühtegi nuppu.

en: All
et: Kõik

en: All tabs
et: Kõik kaardid

en: All this Jappix node stored files can be managed with this tool: please select a sub-folder and start editing its content!
et: Kõiki Jappixi poolt salvestatud faile saab hallata selle tööriista abil: palun valige alamkataloog ja hakake selle sisu muutma!

en: Allow
et: Luba

en: Always active
et: Alati aktiivne

en: Amorous
et: Armunud

en: An error occured while uploading your file: maybe it is too big (%s maximum) or forbidden!
et: Faili üleslaadimisel tekkis viga: äkki on see liiga suur (%s maximum) või keelatud!

en: Anonymous host
et: Anonüümne host

en: Anonymous mode
et: Anonüümne režiim

en: Application
et: Aplikatsioon

en: Appointment
et: Kohtumine

en: April
et: Aprill

en: Artist
et: Esitaja

en: Ask for authorization
et: Küsi autoriseerimist

en: Association
et: Assotsatsioon

en: Attach a file
et: Lisa fail

en: Audio Call
et: Telefonikõne

en: Authentications
et: Autentimised

en: Authorization failed
et: Autoriseerimine ebaõnnestus

en: Authorizations
et: Load

en: Authorize
et: Autoriseeri

en: Automatic
et: Automaatne

en: Automation
et: Automaatika

en: Available
et: Saadaval

en: Available actions
et: Saadaval valikud

en: Available shortcuts:
et: Saadaolevad otseteed:

en: Available updates
et: Saadaval olevad uuendused

en: Away
et: Eemal

en: Background
et: Tagataust

en: Backgrounds
et: Tagataustad

en: Basic statistics are processed by Jappix about some important things, you can find them below.
et: Põhiline statistika on protsessitud Jappixi poolt, Te leiate selle siit alt.

en: Be careful with the information you store into your profile, because it might be accessible by everyone (even someone you don't want to).
et: Ole ettevaatlik infoga, mida sa salvestad oma profiilis, kuna see on nähtav kõigile (ka neile, kellele sa ehk ei sooviks seda näidata).

en: Before you start using it, you will have to change some settings, search for friends and complete your profile.
et: Enne kui Te seda kasutama hakkate, peate te mõned seaded salvestama, otsima sõpru ja täitma oma profiili.

en: Biography
et: Elulugu

en: Block
et: Blokeeri

en: Both
et: Mõlemad

en: Bottom
et: Alla

en: Browse
et: Brausi

en: Busy
et: Hõivatud

en: By using our service, you accept %s.
et: Meie teenuse kasutamiseks pead sa nõustuma %s.

en: Call canceled
et: Kõne tühistati

en: Call ended
et: Kõne lõpetati

en: Call error
et: Kõne tõrge

en: Cancel
et: Tühista

en: Canceled the call
et: Tühistas kõne

en: Cannot send anything: you can only receive notices!
et: Ei saa midagi saata: te saate ainult teateid vastu võtta!

en: Center
et: Keskel

en: Change favorites
et: Muuda lemmikuid

en: Change password
et: Muuda parool

en: Change style
et: Muuda stiili

en: Change the XMPP hosts that this Jappix node serves with this tool.
et: Muuda selle tööriista abil XMPP hosti, mida Jappix pakub.

en: Change your Jappix node background with this tool. You can either set a custom color or an uploaded image. Let your creativity flow!
et: Selle tööriistaga saate muuta Jappixi tagatausta. Te saate panna kas ühte värvi tagatausta või üles laadida pildi. Laske kujutlusvõimel lennata!

en: Change your Jappix node configuration with this tool.
et: Muutke oma Jappixi konfiguratsiooni selle tööriista abil.

en: Changes saved!
et: Muudatused salvestatud!

en: Channel
et: Kanal

en: Channel of
et: Kanal kuulub

en: Chat
et: Vestlus

en: Check again
et: Kontrolli uuesti

en: Check all
et: Vali kõik

en: Check for updates
et: Kontrolli uuendusi

en: Choose
et: Vali

en: Chores
et: Tööd

en: City
et: Linn

en: Clean
et: Puhasta

en: Clean current chat
et: Puhasta hetkeline vestlus

en: Clean everything
et: Puhasta kõik

en: Click here to solve the error
et: Kliki siia, et viga lahendada

en: Click on the following link to get the chat log, and wait. Then click again to get the file.
et: Vajutage järgnevale lingile ja oodake, et saada vestluslogi. Seejärel klikkige uuesti, et saada fail.

en: Click to disable
et: Kliki, et keelata

en: Click to enable
et: Kliki, et võimaldada

en: Client
et: Klient

en: Clients
et: Kliendid

en: Close
et: Sulge

en: Close this tab
et: Sulge see kaart

en: Code
et: Kood

en: Collaboration
et: Koostöö

en: Color
et: Värv

en: Command
et: Käsk

en: Commands
et: Käsud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Comments locked!
et: Kommentaarid lukus!

en: Communicate with the entire world!
et: Suhtle terve maailmaga!

en: Complete name
et: Täisnimi

en: Components
et: Komponendid

en: Compression
et: Pakkimine

en: Confident
et: Enesekindel

en: Configuration
et: Seadistus

en: Confirm
et: Kinnita

en: Connecting to call...
et: Kõne ühendamine ...

en: Connection
et: Ühendus

en: Contact
et: Kontakt

en: Content
et: Sisu

en: Content ads key
et: Sisu reklaami võti

en: Continue
et: Jätka

en: Contribute to the Jappix code.
et: Panusta Jappixi koodi.

en: Could not get the comments!
et: Ei saanud kommentaare kätte!

en: Country
et: Riik

en: Crazy
et: Pöörane

en: Create your public profile.
et: Loo oma avalik profiil.

en: Credentials
et: Isikutunnistus

en: Credits
et: Tiitelinfo

en: Current
et: Praegune

en: Daily
et: Päevane

en: Date
et: Kuupäev

en: Date of birth
et: Sünniaeg

en: December
et: Detsember

en: Decline
et: Keeldu

en: Declined the call
et: Kõnet ei võetud vastu

en: Define a homepage notice for all your users, such as a warn, an important message or an advert with this tool.
et: Defineerige avalehe märguanne oma teenuse kasutajatele. Nagu näiteks hoiatus sõnumid, märguanded või reklaam.

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete account
et: Kustuta konto

en: Deny
et: Keela

en: Design
et: Disain

en: Desktop
et: Pealeht

en: Destroy this MUC
et: Hävita see MUC

en: Directories
et: Kataloogid

en: Directory host
et: Kataloogi host

en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: Do you accept?
et: Kas Te olete nõus?

en: Do you want to see the friends %s suggests you?
et: Kas Te soovite näha mida sõbra %s Teile soovitab?

en: Don't hide offline friends
et: Ära peida ühenduseta sõpru

en: Download Jappix for free.
et: Lae Jappix alla tasuta.

en: Download file!
et: Lae fail alla!

en: Downloading package...
et: Pakkide alla laadimine...

en: Drinking
et: Joomine

en: Due to a network issue, you were disconnected. What do you want to do now?
et: Võrgu tõrke tõttu katkes ühendus serveriga. Mida te järgmiseks teha soovite?

en: Eating
et: Söömine

en: Edit
et: Muuda

en: Edit options
et: Muuda valikuid

en: Empty
et: Tühi

en: Empty channel
et: Tühi kanal

en: Enable ads
et: Luba reklaamid

en: Enable my public profile
et: Luba minu avalik profiil

en: Enable notification sounds
et: Võimalda teadete helid

en: Encrypted
et: Krüpteeritud

en: Encryption
et: Krüpteering

en: Ended the call
et: Lõpetas kõne

en: Ending call...
et: Kõne lõpetamine...

en: Enter new subject
et: Sisestage uus teema

en: Enter password
et: Sisesta parool

en: Enter the groupchat you want to join and the nick you want to have. You can also go back to the %s.
et: Sisestage grupivestlus millega soovite liituda ja oma hüüdnimi. Te saate ka alati minna tagasi %s.

en: Error
et: Viga

en: Everybody
et: Igaüks

en: Everything
et: Kõik

en: Excited
et: Elevil

en: Exercising
et: Sportimine

en: Extracting package...
et: Pakin pakke lahti...

en: February
et: Veebruar

en: Fetching the social channel...
et: Püüan kanalit...

en: File
et: Fail

en: Find a public Jappix node.
et: Leia avalik Jappixi sõlm.

en: Finish
et: Valmis

en: First name
et: Eesnimi

en: Follow Jappix topic on %s
et: Jälgi Jappixi teemat %s

en: For your account safety, when you login or register, make sure your password remains secret.
et: Et hoida oma kontot turvalisena, hoia sisselogimisel või registreerumisel parool salajas.

en: Force HTTPS
et: Sunni HTTPS kasutus

en: Friday
et: Reede

en: Friends
et: Sõbrad

en: From
et: Kellelt

en: Furthermore, every picture you post in your social channel is added to a beautiful picture timeline. You can now view the pictures you shared year by year.
et: Veelgi enam, iga pilt sinu sotsiaalses kanalis lisatakse ilusale piltide ajateljele. Sa saad nüüd enda poolt jagatud pilte vaadata aasta kaupa.

en: Gateway
et: Värav

en: Gateways
et: Väravad

en: General
et: Üldine

en: Generate file!
et: Genereeri fail!

en: Geolocation
et: Geolokatsioon

en: Get Jappix, get support.
et: Hangi Jappix, hangi tuge.

en: Getting the name...
et: Hangin nime...

en: Good job! Now, you can share Jappix with your friends!
et: Hea töö! Nüüd saate te Jappix'it sõpradega jagada!

en: Grooming
et: Hooldamine

en: Group
et: Grupp

en: Groupchat
et: Grupivestlus

en: Groupchat host
et: Grupivestluse host

en: Groupchat presence messages
et: Grupivestluses juuresoleku sõnumid

en: Groupchats to join
et: Grupivestlused millega liituda

en: Groups
et: Grupid

en: HTTP authentication
et: HTTP autentimine

en: HTTPS storage
et: HTTPS hoiustus

en: Happy
et: Õnnelik

en: Here it is! A new beautiful profile image!
et: Siin see on! Uus ilus profiili pilt

en: Here we go!
et: Läks!

en: Hi there!
et: Tere!

en: Hi, I am %s, I would like to add you as my friend.
et: Tere, ma olen %s, Ma sooviksin Teid endale sõbraks lisada.

en: Hide
et: Peida

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: High
et: Kõrge

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Hosts
et: Hostid

en: Hosts configuration
et: Hosti konfiguratsioon

en: Hot
et: Kuum

en: How are you?
et: Kuidas läheb?

en: Identity
et: Identiteet

en: If the current language does not match yours (%1s), you can make Jappix speak %2s it will be saved.
et: Kui hetkeline keel (%1s) ei kattu teie omaga siis saate muuta keele %2s.

en: If you want to get some help about the Jappix installation and configuration, you can use our whole documentation, available at:
et: Kui te soovite abi Jappixi paigalduse kohta siis Te võite vaadata tervet dokumentatsiooni, mis on saadaval:

en: If you want to remove some backgrounds, use the browser below.
et: Kui Te soovite mingisuguseid taustapilte eemaldada siis kasutage all olevat brauserit.

en: Important notice
et: Oluline teave

en: Inactive
et: Tegevusetu

en: Inactive since: %s
et: Inaktiivsed alates: %s

en: Initiating call
et: Kõne käivitamine

en: Installation
et: Paigaldus

en: Installation Steps:
et: Vaatame paigalduse samme:

en: Internal server error, try later
et: Serverisisene viga, proovige hiljem uuesti

en: Is already in a call
et: On juba kõnes

en: Is calling you
et: Helistab sulle

en: It is strongly recommended to upload a profile image (%s maximum), like a picture of yourself, because that makes you easily recognizable by your friends.
et: On soovitatav üles laadida enda profiili pilt (%s maximum), sest see muudab Teid paremini äratuntavaks.

en: It's time to build your own social cloud: just go to the next step!
et: On aeg paigaldada Teie enda isiklik avatud sotsiaalvõrgustik: Minge järgmise sammu juurde!

en: Item
et: Ühik

en: January
et: Jaanuar

en: Jappix Mobile
et: Jappix Mobiilis

en: Jappix for your company.
et: Jappix sinu firma jaoks.

en: Jappix for your phone
et: Jappix sinu telefoni jaoks

en: Jappix has been interrupted by a network issue, a bug or bad login (check that you entered the right credentials), sorry for the inconvenience.
et: Jappixi töö on katkestatud võrgu tõrke, halva sisselogimise või mõne muu vea tõttu (kontrollige, et sisestasite õiged andmed), vabandame ebameeldivuste pärast.

en: Jappix has been updated: you are now running the latest version. Have fun!
et: Jappix on uuendatud: Teil on nüüd kõige uuem versioon.

en: Jappix installation
et: jappixi paigaldus

en: Jappix is an open social platform, that let's you easily get or keep in touch with everyone.
et: Jappix on suurepärane sotsiaalvõrgustik millele Te saate ligi pääseda kusiganes Te olete, millal iganes Te soovite ja suhelda kellega iganes Te soovite.

en: Jappix is fully customisable: you can change its design right here.
et: Jappix on täielikult kohandatav: Te saate selle kujundust muuta siin.

en: Jappix is now up to date!
et: Jappix on nüüd uuendatud!

en: Jappix manager
et: Jappixi haldur

en: Jappix needs that you specify some values to work. Please correct the following inputs (or keep the default values, which are sufficient for most people).
et: Jappixi töötamiseks on vajalik mõned väärtused muuta. Palun muutke järgmised väljad (või jätke need samaks, mis peaksid samuti töötama).

en: Jappix offers you the possibility to manage your configuration, install new plugins or search for updates. That's why you must create an administrator account to access the manager.
et: Jappix pakub võimalust hallata oma konfiguratsiooni, installida uusi pluginaid või otsida uuendusi. Sellepärast peate te tegema administraatori konto, et haldus lehele ligi pääseda.

en: JavaScript is missing in your web browser, so that you will not be able to launch Jappix! Please fix this.
et: Teie brauseris puudub JavaScript, mis tähendab seda et teil ei ole võimalik Jappixit käivitada! Palun parandage see.

en: Join
et: Liitu

en: Join a chat
et: Liitu vestlusega

en: Join groupchat
et: Liitu grupivestlustega

en: Join the millions of users who are currently using the XMPP Network (Google Talk, etc), don't stay out!
et: See lubab Teil miljonite inimestega kontakteeruda kes kasutavad XMPP võrgustikku nagu Teie kasutate Jappix'it. Liitu sõpruskonnaga ja ole vaba!

en: July
et: Juuli

en: June
et: Juuni

en: Keep local chat archives
et: Säilita kohapealsed vestluse arhiivid

en: Keep your Jappix node fresh and fast, clean the storage folders regularly!
et: Hoidke oma Jappix värske ja kiire, puhastage failihoidlaid regulaarselt!

en: Last %s version is better!
et: Viimane versioon %s on parem!

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Last seen: %s
et: Viimati nähtud: %s

en: Left
et: Vasakule

en: Legal
et: Juriidiline

en: Legal disclaimer
et: Juriidiline teave

en: Legal disclaimer for Jappix.
et: Jappixi juriidiline info

en: List
et: Nimekiri

en: List name
et: Näita nime

en: Loading
et: Laen

en: Loading comments...
et: Laen kommentaare...

en: Local time
et: Kohalik aeg

en: Lock the host
et: Lukusta host

en: Login
et: Sisse logimine

en: Login to your existing XMPP account or create a new one for free!
et: Logi sisse enda XMPP kontole või tee tasuta uus!

en: Login to your existing XMPP account. You can also use the %s to join a groupchat.
et: Logige sisse oma XMPP kontole. Te saate kasutada ka %s et liituda grupivestlusega.

en: Low
et: Madal

en: MUC administration
et: MUC administratsioon

en: Main configuration
et: Põhiline konfiguratsioon

en: Main host
et: Põhiline host

en: Manage
et: Halda

en: Manage backgrounds
et: Tagataustade haldamine

en: Manage favorite rooms
et: Halda lemmik ruume

en: Manage your favorite groupchats
et: Halda oma lemmikuid grupivestluseid

en: Manager
et: Haldur

en: Manager access
et: Halduri juurdepääs

en: Manager link
et: Halduri link

en: March
et: Märts

en: Maximum notices
et: Maksimaalsed teavitused

en: May
et: Mai

en: Maybe you don't know what a BOSH server is? In fact, this is a relay between a Jappix client and a XMPP server, which is necessary because of technical limitations.
et: Võib-olla Te ei tea mis on BOSH server? See on vahelüli Jappixi ja XMPP serveri vahel, see on vajalik tehniliste piirangute tõttu.

en: Media integration
et: Meedia integratsioon

en: Media viewer
et: Meedia vaatur

en: Medium
et: Keskmine

en: Member list
et: Liikmete nimekiri

en: Message archives
et: Sõnumite arhiiv

en: Message archiving
et: Sõnumite arhiveerimine

en: Messages
et: Sõnumid

en: Mobile
et: Mobiil

en: Moderators
et: Moderaatorid

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Monthly
et: Kuine

en: Mood
et: Meeleolu

en: More notices...
et: Rohkem teateid...

en: More stuff
et: Rohkem asju

en: Music
et: Muusika

en: Mute
et: Hääl väljas

en: Name
et: Nimi

en: Need help? You'd better read our documentation page about how to fill this form!
et: Vajad abi? Parem oleks kui sa loed meie dokumentatsiooni lehte enne kui sa selle vormi täidad!

en: New
et: Uus

en: New (2 times)
et: Uus

en: New event!
et: Uus sündmus!

en: News
et: Uudised

en: Next
et: Järgmine

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: No
et: Ei

en: No chat images auto-load
et: Pole ühtegi vestluse pilti, mida automaatselt laadida

en: No notifications.
et: Pole teateid.

en: No result!
et: Ühtegi tulemust!

en: No room found on this server.
et: Ruumi ei leitud sellest serverist.

en: Node owner
et: Sõlme omanik

en: None
et: Midagi

en: Not available
et: Mitte saadaval

en: Not everything is private on XMPP; this is one of those things, your public profile (vCard).
et: Mitte kõik pole XMPP's privaatne, see siin on üks nendest asjadest, teie avalik profiil (vCard).

en: Note that if you don't specify a value which is compulsory, it will be automatically completed with the default one.
et: NB: Kui Te ei kinnita vajalikke väljasid siis kasutatakse olemasolevaid seadeid.

en: Notice
et: Teade

en: October
et: Oktoober

en: Offline
et: Pole võrgus

en: Offline friends
et: Ühenduseta sõbrad

en: Okay
et: OK

en: Old
et: Vana

en: Once again...
et: Veel kord...

en: Once uploaded, your friend will be prompted to download the file you sent.
et: Kui te olete faili üles laadinud siis Teie sõber saab märguande Teie saadetud faili kohta.

en: Only show connected friends
et: Näita ainult sisselogitud sõpru

en: Oops, you could not be recognized as a valid administrator. Check your credentials!
et: Teid ei olnud võimalik kinnitada kui administraatorit. Kontrollige sisestatud andmeid!

en: Oops, you missed something or the two passwords do not match!
et: Tundub, et Teil jäi midagi märkamata või need kaks parooli ei klapi omavahel!

en: Open
et: Ava

en: Open XMPP links with Jappix
et: Ava XMPP lingid Jappix'iga

en: Options
et: Valikud

en: Order
et: Järjekord

en: Other
et: Muud

en: Other statistics
et: Muu statistika

en: Others
et: Muu

en: Outcast list
et: Hüljatute nimekiri

en: Owner
et: Omanik

en: Owner list
et: Omanike nimekiri

en: Owner name
et: Omaniku nimi

en: Owner website
et: Omaniku veebisait

en: PHP maximum upload size is not sufficient (%1s), you should define it to %2s in %3s.
et: PHP maksimaalse faili üleslaadimise mahu piirang ei ole piisav (%1s), Te peaksite selle %2s määrama %3s.

en: PHP maximum upload size is sufficient (%s).
et: PHP maksimaalse faili üleslaadimise mahu piirang on piisav (%s).

en: Participants
et: Osalejad

en: Password
et: Parool

en: Persistent
et: Püsiv

en: Personal
et: Personaalne

en: Phone
et: Telefon

en: Piwik URL
et: Piwiki aadress

en: Piwik tracking ID
et: Piwick jälgimise ID

en: Playful
et: Vallatu

en: Please check your inputs: something is missing!
et: Palun kontrollige väljasid: midagi on puudu!

en: Please enable JavaScript
et: Palun lubage JavaScript

en: Please enter the group chat address to join.
et: Palun sisestage grupivestluse aadress millega liituda.

en: Please enter your nickname to join %s.
et: Palun sisestage oma hüüdnimi, et liituda %s.

en: Please use the form below to login to the administration panel.
et: Palun täitke alljärgnev vorm, et administraatori paneelile juurdepääs saada.

en: Please wait while your avatar is uploaded...
et: Palun oodake kuni Teie pilt on üles laetud...

en: Please wait...
et: Palun oodake...

en: Postal code
et: Postiindeks

en: Previous
et: Eelmine

en: Priority
et: Eelis

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Profile
et: Profiil

en: Profile image
et: Profiili pilt

en: Prohibit
et: Keela

en: Proxies
et: Proksid

en: Public profile
et: Avalik profiil

en: Publication/Subscription
et: Avalikustamine/Tellimus

en: Purge cache
et: Puhasta vahemälu

en: Purge logs
et: Puhasta logid

en: Purge sent files
et: Puhasta saadetud failid

en: Purge updates
et: Puhasta uuendused

en: Received
et: Vastu võetud

en: Reconnect
et: Taasühendus

en: Regenerating storage folder tree...
et: Taastan hoiukataloogi...

en: Register
et: Registreerimine

en: Register a new XMPP account to join your friends on your own social cloud. That's simple!
et: Registreeri uus XMPP konto ja liitu oma sõpradega. See on lihtne!

en: Registration allowed
et: Registreerimine lubatud

en: Registration failed, please choose a different username
et: Registreerimine ebaõnnestus, palun valige teine kasutajanimi

en: Relaxing
et: Lõõgastumine

en: Remember me
et: Jäta mind meelde

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove all archives
et: Eemalda kõik arhiivid

en: Remove this logo
et: Eemalda see logo

en: Remove this notice
et: Eemalda see teade

en: Remove users with this tool. Note that you cannot remove a user if he is the only one remaining.
et: Selle tööriistaga saate eemaldada kasutajaid. Viimast kasutajat eemaldada ei saa, vähemalt üks peab alati alles jääma.

en: Removing current Jappix system files...
et: Eemaldan hetkelisi Jappixi süsteemi faile...

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Repeat
et: Korda

en: Repeat this notice
et: Korda seda teadet

en: Reply
et: Vasta

en: Requesting this service...
et: Pärin seda teenust...

en: Required
et: Kohustuslik

en: Resource
et: Vahend

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Right
et: Paremale

en: Ringing...
et: Helisemine...

en: Room
et: Ruum

en: Rooms
et: Ruumid

en: Sad
et: Kurb

en: Saturday
et: Laupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Save chat
et: Salvesta vestlus

en: Search
et: Otsi

en: Search a friend
et: Otsi sõpra

en: Search a room
et: Otsi ruumi

en: Search a room on
et: Otsi ruumi

en: Security code
et: Turvakood

en: See his/her position on the globe
et: Vaata tema asukohta kaardil

en: See my status
et: Vaata minu staatust

en: Select a background to use and change the display options.
et: Valige tagaataust ja seejärel valige kuidas seda kuvama peaks.

en: Select a favorite
et: Vali lemmik

en: Send
et: Saada

en: Send a file
et: Saada fail

en: Send him/her a message
et: Saada temale sõnum

en: Send his/her status
et: Saada tema staatus

en: Send message
et: Saada sõnum

en: Send messages
et: Saada sõnum

en: Send queries
et: Saada päringud

en: Server to query
et: Serveri päring

en: Service
et: Teenus

en: Service description
et: Teenuse kirjeldus

en: Service discovery
et: Teenuse avastamine

en: Service name
et: Teenuse nimi

en: Service offline or broken
et: Teenus lahti ühendatud või katki

en: Service unavailable
et: Teenus mitte saadaval

en: Services installation
et: Teenuste paigaldus

en: Share
et: Jaga

en: Share Jappix on %s
et: Jaga Jappix'it %s

en: Share statistics
et: Jaga statistikat

en: Share this link with your friends:
et: Jaga seda linki oma sõpradega:

en: Share your position on the globe
et: Jaga oma asukohta kaardil

en: Shocked
et: Šokeeritud

en: Show
et: Näita

en: Show all friends
et: Näita kõiki sõpru

en: Show comments
et: Näita kommentaare

en: Show user profile
et: Näita kasutaja profiili

en: Simple notice
et: Lihtne märguanne

en: Size
et: Suurus

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Smiley insertion
et: Smaili sisestamine

en: Social channel, chat and more.
et: Sotsiaalne kanal, vestlus ja veel muudki

en: Sorry, but the entity didn't return any result!
et: Vabandame, aga tulemusi ei leitud!

en: Sounds
et: Helid

en: Standard ads key
et: Stndardne reklaami võti

en: Start a chat with him/her
et: Alusta temaga vestlust

en: Static content server
et: Staatilise sisuga server

en: Statistics
et: Statistika

en: Statistics are currently disabled in the settings.
et: Statistika on praegu seadetest välja lülitatud.

en: Statistics around Jappix.
et: Jappixiga seotud statistika

en: Status
et: Staatus

en: Stop
et: Peata

en: Storage
et: Hoiuruum

en: Storage configuration
et: Hoiuruumi konfiguratsioon

en: Store all chats
et: Salvesta kõik vestlused

en: Store an history of your chats
et: Salvesta oma vestluste ajalugu

en: Store friend chats
et: Salvesta vestlused sõpradega

en: Street
et: Tänav

en: Subject
et: Teema

en: Submit
et: Kinnita

en: Subscribe
et: Telli

en: Subscription
et: Tellimus

en: Suggest groupchats
et: Soovitatud grupivestlused

en: Suggested chatrooms
et: Soovitatud jututoad

en: Suggested friends
et: Soovitatud sõbrad

en: Sunday
et: Pühapäev

en: System
et: Süsteem

en: Talkative
et: Jutukas

en: Talking
et: Rääkimine

en: Terms of use and legal
et: Kasutustingimused ja juriidiline info

en: Text in bold
et: Tekst paksult

en: Text in italic
et: Tekst kaldkirjas

en: Thanks for using Jappix!
et: Aitäh, et kasutate Jappixit!

en: The chosen users have been removed.
et: Valitud kasutajad on eemaldatud.

en: The element list on this server could not be obtained!
et: Selle serveri elemendi nimekirja polnud võimalik omandada.

en: The feature requested is not implemented by the recipient or server and therefore cannot be processed.
et: Server ei toeta nõutud detaili või ei ole see saadaval, seega detaili protsessimine on katkestatud.

en: The file you want to upload must be smaller than %s.
et: Fail mida Te tahtsite üles laadida peab olema väiksem kui %s.

en: The folder is empty.
et: Kaust on tühi.

en: The folder is not writable, set the right permissions to the %s directory.
et: Kataloogil ei ole kirjutusõigusi, lisage need õigused sellele asukohale %s.

en: The folder is writable, you can continue!
et: Kataloogil on kirjutusõigused, Te võite jätkata!

en: The groupchat has been removed.
et: Grupivestlus on eemaldatud, nüüd saab keegi teine selle uuesti luua.

en: The image could not be received, would you mind retry?
et: Pilti ei olnud võimalik vastu võtta, kas soovite uuesti proovida?

en: The image file is not supported or has a bad size.
et: Pildi formaat ei ole toetatud või on suurus mitte sobiv.

en: The key you provided does not have the permission to download this file
et: Sinu poolt antud võtmel pole luba selle faili allalaadimiseks

en: The music could not be received, please retry!
et: Muusikat ei saadud vastu võtta, proovige uuesti!

en: The room you tried to join doesn't seem to exist.
et: Ruum millega Te liituda proovisite ei eksisteeri. Proovige see ise teha!

en: The security code you entered is invalid. Please retry with another one.
et: Sisestatud turvakood on vale. Palun proovi mõnda teist.

en: The selected elements have been removed.
et: Valitud elemendid on eemaldatud.

en: The storage folder you wanted to clean is now empty!
et: Failihoidla mida Te puhastasite on nüüd tühi!

en: The update has failed! Please try again later.
et: Uuendamine ebaõnnestus! Palun proovige hiljem uuesti.

en: The user has been added!
et: Kasutaja on lisatud!

en: The user that you want to reach is not present in the room.
et: Kasutaja, kellega te püüate ühendust saada, ei eksisteeri enam selles ruumis.

en: The username you picked is not available. Please try another one.
et: Sinu poolt valitud kasutajanimi pole saadaval. Palun proovi mõnda teist.

en: There was an error registering your account. Please retry.
et: Sinu konto registreerimisel tekkis viga. Proovi uuesti.

en: This chat is empty!
et: See vestlus on tühi!

en: This is a repeat from %s
et: %s kordab seda

en: This is a restricted area: only the authorized users can manage this Jappix node.
et: See on keelatud ala: ainult autoriseeritud kasutajad saavad siia juurdepääsu.

en: This is not a valid image, please use PNG, GIF or JPG!
et: See ei ole õige pildi formaat, palun kasutage PNG, GIF või JPG formaati!

en: This is not a valid image, please use the PNG format!
et: See ei ole õige pildi formaat, palun valige PNG formaat!

en: This is not a valid music file, please encode in Ogg Vorbis, MP3 or WAV!
et: Vale muusikafaili formaat, palun laadige üles OGG Vorbis, MP3 või WAV formaadis!

en: This is the static content server for %1s, “%2s”.
et: Siin on staatilise sisuga serverid %1s, “%2s”.

en: This is the user uploads server for %1s, “%2s”.
et: Siin on kasutajate üleslaadimised %1s, “%2s”.

en: This notice only needs simple text to be displayed, but no code is allowed!
et: Sellele märguandele saab kirjutada tavalist teksti, kood ei ole lubatud!

en: This notification is only informative, maybe the data it links to have been removed.
et: See teavitus on ainult informatiivne, võimalik, et andmed, millele see viitab on juba eemaldatud.

en: This page helps you specify the default hosts Jappix will connect to. You can leave it as it is and continue if you want to use the official service hosts.
et: See lehekülg aitab Teil täpsustada hosti kuhu Jappix ennast ühendab. Te võite selle jätta nii nagu on kui soovite kasutada ametliku teenuse hosti.

en: This room (%s) is protected with a password.
et: Ruum (%s) on parooliga kaitstud.

en: This tool has been disabled!
et: See tööriist on keelatud, Te ei saa seda kasutada!

en: This tool will help you installing Jappix, the first full-featured XMPP-based social platform, on your server with ease.
et: See tööriist aitab Teil kiiresti paigaldada Jappixi, avatud sotsiaalvõrgustiku, Teie serverisse. Teil ei ole isegi vaja tehnilist taipu.

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Title
et: Pealkiri

en: To
et: Kellele

en: To improve security, sessions are limited in time and when your browser will be closed, you will be logged out.
et: Et turvalisust suurendada, siis sessioonid on ajalise piiranguga ja kui brauser sulgeda siis Teid logitakse välja.

en: To perform this, you must be able to access your server's shell and be logged in as root. Remember this is facultative, Jappix will work without these modules, but some of its features will be unavailable.
et: Et seda tegevust sooritada, peate Te olema serverisse sisse logitud administraatorina.

en: Top
et: Üles

en: Total
et: Kokku

en: Track visits
et: Jälgi külastusi

en: Traveling
et: Reisimine

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Type something you want to share with your friends...
et: Kirjuta midagi mida sa tahad oma sõpradega jagada...

en: Type the hexadecimal color value you want to use as a background.
et: Kirjutage HEX väärtusega värvi valik mida Te soovite tagataustaks kasutada.

en: Type your comment here...
et: Kirjuta oma kommentaar siia...

en: Unattach the file
et: Eemalda fail

en: Unavailable
et: Mitte saadaval

en: Unblock
et: Deblokeeri

en: Uncheck all
et: Eemalda valik kõigelt

en: Unclassified
et: Liigitamata

en: Underlined text
et: Tekst allajoonitult

en: Unencrypted
et: Krüpteerimata

en: Unknown country
et: Tundmatu riik

en: Unknown name
et: Tundmatu nimi

en: Unmute
et: Hääl sees

en: Update in progress
et: Uuendamine käigus

en: Update your Jappix node with this tool, or check if a new one is available. Informations about the latest version are also displayed (in english).
et: Selle tööriistaga saate Jappixit uuendada või vaadata kas uus versioon on saadaval. Informatsioon uue versiooni kohta on inglise keeles.

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Upload each logo with the recommended maximum pixel size.
et: Lae üles iga logo soovitatud pikseli suurusega.

en: Upload your music (Ogg Vorbis, MP3 or WAV) to be able to listen to it in Jappix!
et: Lae üles oma muusikat (OGG Vorbis, MP3 või WAV) et seda saaks Jappix'is kuulata!

en: Use default background
et: Kasutage olemasolevat tagatausta

en: Use the built-in BOSH proxy
et: Kasuta sisseehitatud BOSH proksit

en: Use this tool to find your friends on the server you are using right now, or add them later.
et: Kasuta seda tööriista, et leida oma sõpru serverist või lisa nad hiljem.

en: Use your own color
et: Kasutage enda valitud värvi

en: Use your own image
et: Kasutage enda üles laetud pilti

en: User
et: Kasutaja

en: User currently active
et: Hetkel aktiivsed kasutajad

en: User directory
et: Kasutaja kataloog

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: User uploads server
et: Kasutajate üleslaadimised serverisse

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Users
et: Kasutajad

en: Using Jappix, an open social platform. I am %s!
et: Kasutan Jappix'it, avatud sotsiaalvõrgustik. Ma olen %s!

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Video Call
et: Videokõne

en: View profile
et: Vaata profiili

en: View this logo
et: Vaata seda logo

en: Visitors
et: Külastajad

en: Visits
et: Külastused

en: Waiting...
et: Ootamine...

en: Web agency
et: Veebiagentuur

en: Website
et: Koduleht

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Weekly
et: Nädalane

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Welcome to %1s, “%2s”.
et: Tere tulemast %1s, “%2s”.

en: Welcome to Jappix, your own social cloud!
et: Tere tulemast Jappix'isse, Teie isiklik sotsiaalvõrgustik!

en: Welcome to the Jappix installation!
et: Tere tulemast Jappixi paigaldajasse!

en: Welcome!
et: Tere tulemast!

en: What a pity! You have no profile image defined in your identity card!
et: Kui kahju! Teil ei ole oma identiteedi kaardil profiili pilti!

en: What are you doing?
et: Mida sa teed?

en: What's new?
et: Mis on uut?

en: What's up with you?
et: Mis toimub?

en: When Jappix will be installed, just click on the manager link on the home page to access it.
et: Kui Jappix on paigaldatud siis lihtsalt vajutage Haldaja lingile avalehel, et sellele ligi pääseda.

en: When you will press the save button, the profile editor will be opened. Happy socializing!
et: Kui te vajutate salvestamise nuppu siis avaneb profiili muutmise aken.

en: Where are you?
et: Kus Te olete?

en: Woah this file isn't found, please double check
et: Seda faili ei leitud, palun kontrolli uuesti

en: Working
et: Töötamine

en: XMPP links
et: XMPP lingid

en: Yay, let's create your public profile!
et: Jah, teeme mulle avaliku profiili!

en: Yearly
et: Aastane

en: Yes
et: Jah

en: Yes, let's do it!
et: Jah, teeme seda!

en: Yesterday
et: Eile

en: You
et: Teie

en: You administrate this room
et: Teie olete ruumi administraator

en: You are synchronized with your network.
et: Te olete oma võrguga sünkroniseeritud.

en: You are using a development version of Jappix. Update it through our repository by executing: %s.
et: Te kasutate Jappixi arendusversiooni. Uuendage seda läbi repository (hoidla) käivitades %s.

en: You can add a new background to the list with this tool. Please send a valid image.
et: Selle tööriistaga saate Te lisada uusi tagatausta pilte.

en: You can also use your XMPP avatar as a single avatar for every website, blog and forum you use. When you change it on XMPP, the new avatar appears everywhere. What a genius improvement!
et: Sa võid kasutada oma XMPP avatari ühtse avatarina igal veebisaidil, blogis ja foorumis, mida sa kasutad. Kui sa muudad seda XMPP-is, siis on uus avatar nähtav igal pool. Milline geniaalne edasiminek!

en: You can check what your users store on your server and remove undesired content with this tool.
et: Selle tööriistaga saate ennast kursis hoida mida Teie kasutajad serveris hoiavad ja vajaduse korral eemaldada ebasobivaid materjale.

en: You can customize your notice with embedded HTML, CSS and JavaScript, but you need to code the style.
et: Te saate lisada märguande kus võite kasutada HTML'i, CSS'i ja JavaScripti, aga Te peate kodeerima stiili.

en: You can define more than one administrator for this Jappix node. You can also change a password with this tool.
et: Te saate lisada rohkem kui ühe administraatori. Selle tööriistaga saate ka parooli muuta.

en: You can install some extra softwares on your server, to extend your Jappix features. Some others might be modified, because of security restrictions which are set by default.
et: Te saate paigaldada lisatarkvara oma serverile, et laiendada Jappixi võimalusi.

en: You can set your own service logo to replace the default one. Take care of the size and the main color of each logo!
et: Te saate lisada enda teenuse logo ja asendada olemasoleva. Hoolitsege selle eest, et suurus ja värvid oleksid õiged!

en: You cannot download a file if you don't provide a key
et: Sa ei saa faili alla laadida, kui sa ei sisesta võtit

en: You have been logged out of your XMPP account, have a nice day!
et: Te olete oma XMPP kontost välja logitud, head päeva!

en: You have been logged out. Goodbye!
et: Teid on välja logitud. Nägemiseni!

en: You have been registered, here is your XMPP address:
et: Te olete registreeritud, siin on Teie XMPP aadress:

en: You haven't provided any file to download
et: Sa pole sisestanud ühtegi faili, mida alla laadida

en: You must select elements to remove!
et: Te peate valima elemente mida eemaldada!

en: You must select one or more users to be removed!
et: Te peate valima ühe või mitu kasutajat keda eemaldada!

en: Your XMPP account has been removed, bye!
et: Teie XMPP konto on eemaldatud, hüvasti!

en: Your browser is out of date!
et: Teil on liiga vana brauser!

en: Your channel
et: Teie kanal

en: Your design preferences have been saved!
et: Teie kujunduse seadistused on salvestatud!

en: Your form has been sent.
et: Teie ankeet on saadetud.

en: Your friend closed the chat.
et: Teie sõber sulges vestluse.

en: Your friend is doing something else.
et: Teie sõber teeb midagi muud.

en: Your friend is paying attention to the conversation.
et: Teie sõber jälgib vestlust.

en: Your friend is writing a message...
et: Teie sõber kirjutab...

en: Your friend seems not to have received your message(s)!
et: Näib, et Teie sõber ei ole Teie sõnumeid kätte saanud!

en: Your friend stopped writing a message.
et: Teie sõber lõpetas kirjutamise.

en: Your groupchats
et: Minu grupivestlused

en: Your image was added to the list!
et: Teie pilt lisati nimekirja!

en: Your inbox
et: Teie postkast

en: Your inbox is empty.
et: Teie postkast on tühi.

en: Your logo format must be PNG. Leave a field empty and the logo will not be changed.
et: Teie logo formaat peab olema PNG. Kui te jätate välja tühjaks siis logo ei muutu.

en: Your music has been added!
et: Teie muusika on lisatud!

en: Your password has been changed, now you can connect to your account with your new login data.
et: Teie parool on muudetud, Te saate taas sisse logida kasutades uusi andmeid.

en: Your profile
et: Sinu profiil

en: Your profile anywhere on the Web.
et: Sinu profiil ükskõik kus veebis.

en: Your service logo has been successfully changed!
et: Teie teenuse logo on edukalt muudetud!

en: Your storage folders are not writable, please apply the good rights!
et: Teie failihoidla kataloogil ei ole kirjutusõigusi, palun lisage need!

en: Your version is out to date. Update it now to %s by clicking here!
et: Teil on vana Jappixi versioon. Uuendage see versioonini %s siia klikkides!

en: Your version seems to be up to date, but you can check updates manually by clicking here.
et: Teil näib olevat Jappixi uusim versioon, aga te saate ka manuaalselt uuendusi kontrollida siia klikkides.

en: anonymous mode
et: anonüümne režiim

en: changed his/her nickname to %s
et: muutis oma hüüdnime %s

en: changed the subject to:
et: muutis teema:

en: commented an item you follow: “%s”.
et: kommenteeris asja üle mida sa jälgid: “%s”.

en: could not receive your file: “%s”.
et: ei saanud Teie faili kätte: “%s”.

en: could not validate your account to create or update your public profile. Check your credentials.
et: ei suutnud sinu kontot valideerida, et sinu avalikku profiili lisada või uuendada. Kontrolli oma andmeid.

en: has accepted to receive your file: “%s”.
et: on nõustunud Teie saadetud faili vastu võtma: “%s”.

en: has been banned
et: on keelu alla pandud

en: has been kicked
et: on välja visatud

en: has received a file exchange request: “%s”.
et: On failivahetuse pakkumise vastu võtnud: “%s”.

en: has rejected to receive your file: “%s”.
et: on keeldunud Teie saadetud faili vastu võtmast: “%s”.

en: has removed your public profile after your request. We will miss you!
et: eemaldas sinu soovil su avaliku profiili. Jääme sind igatsema!

en: has saved your new public profile settings. They will be applied in a few moments.
et: salvestas sinu uued avaliku profiili seaded. Need rakendatakse mõne hetke pärast.

en: is now
et: on nüüd

en: joined the chat room
et: liitus jututoaga

en: left the chat room
et: lahkus jututoast

en: liked your post: “%s”.
et: linkis sinu postituse: “%s”.

en: login page
et: sisselogimise leht

en: no reason
et: põhjust pole

en: no status
et: staatus puudub

en: no subject defined for this room.
et: sellele ruumile ei ole teemat pandud

en: our terms of use
et: meie kasutustingimustega

en: published on your wall: “%s”.
et: kirjutas sinu seinale: “%s”.

en: quoted you somewhere: “%s”.
et: tsiteeris sind kuskil: “%s”.

en: tagged you in a photo (%s).
et: sildistas sind fotol (%s).

en: tagged you in a video (%s).
et: sildistas sind videol (%s).

en: unknown
et: tundmatu

en: validated your account. Your public profile will be available in a few moments.
et: valideeris sinu konto. Sinu avalik profiil on saadav mõne hetke pärast.

en: would like to add you as a friend.
et: soovib lisada Teid sõbraks.

en: would like to get authorization.
et: soovib saada luba.

en: would like to send you a file: “%s”.
et: soovib Teile saata faili: “%s”.

en: would like you to join this chatroom:
et: soovib kutsuda Teid sellesse jututuppa:
