Jappix - en to he translation catalogue (691 entries)

en: %1s is not installed on your system, you should install %2s.
he: %1s לא מותקן במערכתך, עליך להתקין %2s.

en: %1s may cause problems to the proxy, please increase %2s value up to %3s!
he: %1s עלול לגרום לבעיות לציר (Proxy), אנא הגבר את הערך %2s אל %3s!

en: %s bans a user of the room
he: %s חוסמת משתמש בחדר זה

en: %s changes the room topic
he: %s משנה נושא החדר

en: %s changes your nickname
he: %s משנה את כינוייך

en: %s closes the chat
he: %s סוגרת את השיחה

en: %s days ago
he: לפני %s ימים

en: %s invites someone to join the room
he: %s מזמינה מישהו להצטרף אל חדר זה

en: %s is a Jappix.com service which makes your XMPP profile public. It is easier to share it. No XMPP account is required to view your social channel, your current position and your contact details.
he: %s הינו שירות Jappix.com שהופך דיוקן XMPP לפומבי. קל יותר לשתפו כך. לא נדרש חשבון XMPP כדי לצפות בערוץ החברתי שלך, במיקום הנוכחי שלך ובפרטי ההתקשרות שלך.

en: %s is installed on your system.
he: %s מותקן במערכתך.

en: %s is typing...
he: %s מקליד/ה כעת...

en: %s joined
he: %s נכנס/ה

en: %s joins a groupchat
he: %s מצטרפת אל שיחת קבוצה

en: %s kicks a user of the room
he: %s בועטת משתמש בחדר זה

en: %s left
he: %s עזב/ה

en: %s removes the chat logs
he: %s מסירה רשומות שיחה

en: %s sends a message to someone in the room
he: %s שולחת הודעה אל מישהו בחדר

en: %s sends a message to the room
he: %s שולחת הודעה אל החדר

en: %s shows the user profile
he: %s מציגה את דיוקן המשתמש

en: A mini-chat for your website.
he: מיני צ'אט עבור אתר הרשת שלך.

en: A new Jappix version is available! Check what is new and launch the update!
he: גרסה חדשה של Jappix זמינה! בדוק מה חדש והרץ את העדכון!

en: A short message?
he: הודעה קצרה?

en: A single phone app for messages, channels, profiles and much more!
he: אפליקציית טלפון אחת עבור מסרים, ערוצים, דיוקנים ועוד הרבה יותר!

en: Aborted: buffer error!
he: הופסק: שגיאת אגירה!

en: Aborted: could not extract the package!
he: הופסק: לא היה ניתן לחלץ את החבילה!

en: Aborted: everything is not writable!
he: הופסק: הכל אינו בר כתיבה!

en: Aborted: socket error!
he: הופסק: שגיאת socket!

en: Accept
he: קבל

en: Access statistics
he: סטטיסטיקות גישה

en: Account
he: חשבון

en: Accounts
he: חשבונות

en: Active for this session
he: פעיל לסשן זה

en: Activity
he: פעילות

en: AdSense client ID
he: מזהה לקוח AdSense

en: AdSense slot
he: משבצת AdSense

en: Adapt
he: התאם

en: Add
he: הוסף

en: Add a friend
he: הוסף חבר/ה

en: Add a new user with this tool, or change a password (type an existing username). Please submit a strong password!
he: הוסף משתמש חדש בעזרת כלי זה, או שנה סיסמה (יש להקליד שם משתמש קיים). אנא הזן סיסמה חזקה וקשה לפיצוח!

en: Add an input
he: הוסף קלט

en: Add this contact to your friends
he: הוסף את איש קשר זה אל חברייך

en: Add this groupchat to your favorites
he: הוסף שיחת קבוצה זו אל המועדפים שלך

en: Address
he: כתובת

en: Administration panel for this room
he: לוח ניהול עבור חדר זה

en: Administrator account
he: חשבון מנהלן

en: Administrator list
he: רשימת מנהלנים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Advanced notice
he: התראה מתקדמת

en: Advertise here
he: פרסם כאן

en: Advertising (%s)
he: פרסום (%s)

en: Advertising space available!
he: מקום פרסום זמין!

en: After you finished the setup, Jappix will generate the cache files. It might be slow, just wait until the application is displayed and do not press any button.
he: לאחר שתסיים את ההתקנה, Jappix תלחין את קבצי המטמון. תהליך זה עשוי להיות איטי, יש להמתין עד אשר היישום יהיה מוצג ואין ללחוץ על שום כפתור עד אז.

en: Album
he: אלבום

en: All
he: הכל

en: All tabs
he: כל הכרטיסיות

en: All this Jappix node stored files can be managed with this tool: please select a sub-folder and start editing its content!
he: כל הקבצים אשר מאוחסנים בממסר ‫Jappix זה יכולים להתנהל בעזרת כלי זה: אנא בחר תיקיית משנה ולאחר מכן תעמוד לרשותך האפשרות להתחיל לערוך את התוכן שלה!

en: Allow
he: התר

en: Always active
he: פעיל תמיד

en: Amorous
he: חושק

en: An error occured while uploading your file: maybe it is too big (%s maximum) or forbidden!
he: אירעה שגיאה בעת העלאת הקובץ שלך: ייתכן וקובץ זה גדול יותר מן (%s לכל היותר) או אסור!

en: Anonymous host
he: מארח אנונימי

en: Anonymous mode
he: מצב אלמוני

en: Application
he: יישום

en: Appointment
he: בפגישה

en: April
he: אפריל

en: Archives
he: ארכיונים

en: Artist
he: אומן

en: Ask for authorization
he: בקשה למתן הרשאה

en: Association
he: איגוד

en: Attach a file
he: צרף קובץ

en: Audio Call
he: שיחה קולית (אודיו)

en: August
he: אוגוסט

en: Authentications
he: אישורים

en: Authorization failed
he: הרשאה נכשלה

en: Authorizations
he: הרשאות

en: Authorize
he: מתן הרשאה

en: Automatic
he: אוטומטית

en: Automation
he: אוטומציה

en: Available
he: זמין

en: Available actions
he: פעולות זמינות

en: Available shortcuts:
he: קיצורי דרך זמינים:

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: Away
he: נעדר

en: BOSH host
he: מארח BOSH

en: Background
he: רקע

en: Backgrounds
he: רקעים

en: Basic statistics are processed by Jappix about some important things, you can find them below.
he: סטטיסטיקות בסיסיות מעובדות על ידי Jappix אודות מספר דברים חשובים, ניתן למצוא אותן למטה.

en: Be careful with the information you store into your profile, because it might be accessible by everyone (even someone you don't want to).
he: יש לעשות שימוש זהיר עם המידע שיוזן אל הדיוקן שלך, מכיוון שמידע זה עלול להיות נגיש על ידי כולם (אפילו לכאלו שאין לך עניין שיראו זאת).

en: Before you start using it, you will have to change some settings, search for friends and complete your profile.
he: לפני שימושך בפלטפורמה זו, עליך לשנות מספר הגדרות, לחפש חברים ולהשלים את הדיוקן שלך.

en: Biography
he: ביוגרפיה

en: Block
he: חסימה

en: Both
he: הדדית

en: Bottom
he: תחתון

en: Browse
he: עיון

en: Busy
he: עסוק

en: By using our service, you accept %s.
he: בעושך שימוש בשירותנו, הינך מסכים/ה %s.

en: Call canceled
he: שיחה בוטלה

en: Call ended
he: שיחה הסתיימה

en: Call error
he: שגיאת חיוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Canceled the call
he: ביטל/ה את השיחה

en: Cannot send anything: you can only receive notices!
he: אין אפשרות לשלוח דבר: ניתן לקבל התראות בלבד!

en: Center
he: מרכז

en: Change favorites
he: שנה מועדפים

en: Change password
he: שנה סיסמה

en: Change style
he: שנה סגנון

en: Change the XMPP hosts that this Jappix node serves with this tool.
he: שנה מארחי XMPP שממסר Jappix זה משרת, בעזרת כלי זה.

en: Change your Jappix node background with this tool. You can either set a custom color or an uploaded image. Let your creativity flow!
he: שינוי רקע ממסר Jappix בעזרת כלי זה. ניתן להגדיר צבע מותאם או להעלות תמונה. התירו ליצירתיות לזרום!

en: Change your Jappix node configuration with this tool.
he: שינוי תצורת ממסר Jappix בעזרת כלי זה.

en: Changes saved!
he: השינויים נשמרו!

en: Channel
he: ערוץ

en: Channel of
he: הערוץ של

en: Chat
he: שיחה

en: Check again
he: בדוק שוב

en: Check all
he: סמן הכל

en: Check for updates
he: בדיקה עבור עדכונים

en: Choose
he: בחר

en: Chores
he: מטלות

en: City
he: עיר

en: Clean
he: טיהור

en: Clean current chat
he: נקה שיחה נוכחית

en: Clean everything
he: טיהור מוחלט

en: Click here to solve the error
he: לחץ/י כאן כדי לפתור את השגיאה

en: Click on the following link to get the chat log, and wait. Then click again to get the file.
he: בהקלקה על קישור זה ניתן להשיג את רשומת השיחה (אנא המתן עבור ההקלקה הראשונה). לאחר ההקלקה הראשונה, עליך להקליק שנית כדי להוריד את הקובץ.

en: Click to disable
he: הקלק כדי לנטרל

en: Click to enable
he: הקלק כדי לאפשר

en: Client
he: לקוח

en: Clients
he: לקוחות

en: Close
he: סגור

en: Close this tab
he: סגור את כרטיסיה זו

en: Code
he: קוד

en: Collaboration
he: שיתוף פעולה

en: Color
he: צבע

en: Command
he: פקודה

en: Commands
he: פקודות

en: Comments
he: הערות

en: Comments locked!
he: תגובות נעולות!

en: Communicate with the entire world!
he: תקשורת עם כל העולם!

en: Complete name
he: שם מלא

en: Components
he: רכיבים

en: Compression
he: דחיסה

en: Confident
he: סמוך ובטוח

en: Configuration
he: תצורה

en: Confirm
he: אימות

en: Connecting to call...
he: כעת מתחבר אל קריאה...

en: Connection
he: חיבור

en: Contact
he: מידע התקשרות

en: Content
he: תוכן

en: Continue
he: המשך

en: Contribute to the Jappix code.
he: תרמו לקוד של Jappix.

en: Could not get the comments!
he: לא היתה אפשרות להשיג את התגובות!

en: Country
he: מדינה

en: Crazy
he: מטורף

en: Create your public profile.
he: צור את הדיקן הפומבי שלך.

en: Credentials
he: נתוני התחברות

en: Credits
he: תודות

en: Current
he: נוכחית

en: Daily
he: יומית

en: Date
he: תאריך

en: Date of birth
he: תאריך לידה

en: December
he: דצמבר

en: Decline
he: דחה

en: Declined the call
he: דחה את השיחה

en: Define a homepage notice for all your users, such as a warn, an important message or an advert with this tool.
he: הגדר עמוד בית התראה עבור כל המשתמשים, כגון אזהרה, הודעה חשובה או מודעה בעזרת כלי זה.

en: Delete
he: מחק

en: Delete account
he: מחק חשבון

en: Deny
he: אסור

en: Design
he: עיצוב

en: Desktop
he: ממשק שולחני

en: Destroy this MUC
he: החרב את שמ״מ זה

en: Directories
he: ספריות

en: Directory host
he: מארח מדור

en: Disabled
he: מנוטרלת

en: Disconnect
he: התנתקות

en: Do you accept?
he: האם להסכים?

en: Do you want to see the friends %s suggests you?
he: האם ברצונך לראות את החברים אשר %s הציע לך?

en: Don't hide offline friends
he: לא להסתיר חברים בלתי מקוונים

en: Download Jappix for free.
he: הורד את Jappix בחינם.

en: Download file!
he: הורד קובץ!

en: Downloading package...
he: מוריד כעת חבילה...

en: Drinking
he: שותה

en: Due to a network issue, you were disconnected. What do you want to do now?
he: בגין בעיית רשת, נותקת. מה ברצונך לעשות כעת?

en: E-mail
he: דוא״ל

en: Eating
he: אוכל

en: Edit
he: ערוך

en: Edit options
he: ערוך אפשרויות

en: Empty
he: ריק

en: Empty channel
he: ערוץ ריק

en: Enable ads
he: אפשר פרסומות

en: Enable my public profile
he: אפשר את הפרופיל הפומבי שלי

en: Enable notification sounds
he: אפשר צלילי התראה

en: Encrypted
he: חיבור מוצפן

en: Encryption
he: הצפנה

en: Ended the call
he: סיים את השיחה

en: Ending call...
he: כעת מסיים שיחה...

en: Enter new subject
he: הזן נושא חדש

en: Enter password
he: הזן סיסמה

en: Enter the groupchat you want to join and the nick you want to have. You can also go back to the %s.
he: אנא הזן את הכינוי ואת שיחת הקבוצה אליה ברצונך להצטרף, אפשר לפנות בחזרה אל %s.

en: Error
he: שגיאה

en: Everybody
he: כולם

en: Everything
he: הכל

en: Excited
he: נרגש

en: Exercising
he: מתאמן

en: Extracting package...
he: מחלץ כעת חבילה...

en: February
he: פברואר

en: Fetching the social channel...
he: מאחזר כעת את הערוץ החברתי...

en: File
he: קובץ

en: Filter
he: סינון

en: Find a public Jappix node.
he: מצא נקודת ממסר Jappix פומבית.

en: Finish
he: סיום

en: First name
he: שם פרטי

en: Follow Jappix topic on %s
he: עקוב אחר נושא Jappix בתוך %s

en: For your account safety, when you login or register, make sure your password remains secret.
he: לשם בטיחות חשבונך, בעת התחברות או בעת רישום, עליך לדאוג כי הסיסמה שלך נשארת בסוד.

en: Force HTTPS
he: החלת חיבור מאובטח (HTTPS)

en: Friday
he: שישי

en: Friends
he: חברים

en: From
he: מן

en: Furthermore, every picture you post in your social channel is added to a beautiful picture timeline. You can now view the pictures you shared year by year.
he: מלבד זאת, כל תמונה שתודבק על ידך בערוץ החברתי שלך מוספת אל ציר זמן תמונה מרהיב. כעת ניתן לצפות בתמונות ששיתפת משנה לשנה.

en: Gateway
he: שער

en: Gateways
he: שערים

en: General
he: כללי

en: Generate file!
he: חולל קובץ!

en: Geolocation
he: מיקום ארצי

en: Get Jappix, get support.
he: השג את Jappix, קבל תמיכה.

en: Getting the name...
he: משיג כעת את השם...

en: Good job! Now, you can share Jappix with your friends!
he: עבודה טובה! כעת, באפשרותך לשתף את Jappix עם חברייך!

en: Grooming
he: טיפוח

en: Group
he: קבוצה

en: Groupchat
he: שיחת קבוצה

en: Groupchat host
he: מארח שיחת קבוצה

en: Groupchat presence messages
he: הודעות נוכחות שיחת קבוצה

en: Groupchats to join
he: קבוצת שיחה להצטרפות

en: Groups
he: קבוצות

en: HTTP authentication
he: אימות HTTP

en: HTTPS storage
he: אחסון HTTPS

en: Happy
he: שמח

en: Here it is! A new beautiful profile image!
he: והנה היא! תמונת דיוקן חדשה ומרהיבה!

en: Here we go!
he: קדימה לדרך!

en: Hi there!
he: שלום לך!

en: Hi, I am %s, I would like to add you as my friend.
he: שלום, שמי %s, ברצוני להוסיפך אל רשימת החברים שלי.

en: Hide
he: הסתרה

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: High
he: גבוהה

en: Horizontal
he: אופקי

en: Hosts
he: מארחים

en: Hosts configuration
he: תצורת מארחים

en: Hot
he: לוהט

en: How are you?
he: מה שלומך?

en: Identity
he: זהותך

en: If the current language does not match yours (%1s), you can make Jappix speak %2s it will be saved.
he: במידה והשפה הנוכחית לא מתאימה לשפתך (%1s), באפשרותך לגרום ל־Jappix לדבר %2s וזה יישמר.

en: If you want to get some help about the Jappix installation and configuration, you can use our whole documentation, available at:
he: במידה וברצונך לקבל עזרה בכל הנוגע אל התקנת ותצורת Jappix, ניתן לעשות שימוש בתיעוד שלנו בשלמותו, זמין בכתובת:

en: If you want to remove some backgrounds, use the browser below.
he: אם ברצונך להסיר רקעים, עליך לעשות שימוש בדפדפן מטה.

en: Important notice
he: התראה חשובה

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Inactive since: %s
he: בחוסר פעילות מאז: %s

en: Initiating call
he: מתחיל כעת קריאה

en: Installation
he: התקנה

en: Installation Steps:
he: שלבי התקנה:

en: Internal server error, try later
he: שגיאת שרת פנימית, נסה מאוחר יותר

en: Is already in a call
he: כבר בעיצומה של שיחה

en: Is calling you
he: מחייג/ת אליך

en: It is strongly recommended to upload a profile image (%s maximum), like a picture of yourself, because that makes you easily recognizable by your friends.
he: מומלץ מאוד להעלות תמונת דיוקן (%s לכל היותר), כגון תמונה של עצמך, מכיוון שזו תביאי לידי כך שחברייך יוכלו לזהותך בקלות.

en: It's time to build your own social cloud: just go to the next step!
he: זהו הזמן לבנות את הענן החברתי שלך: צריך פשוט לעבור אל השלב הבא!

en: Item
he: פריט

en: January
he: ינואר

en: Jappix Mobile
he: Jappix לנייד

en: Jappix for your company.
he: Jappix עבור הפירמה שלך.

en: Jappix for your phone
he: Jappix עבור הטלפון שלך

en: Jappix has been interrupted by a network issue, a bug or bad login (check that you entered the right credentials), sorry for the inconvenience.
he: Jappix הופרעה על ידי בעיית רשת תקשורת, או באג או התחברות שגויה (אנא בדוק שהזנת את נתוני ההתחברות המדויקים), אנחנו מתנצלים על אי הנוחיות.

en: Jappix has been updated: you are now running the latest version. Have fun!
he: Jappix עודכנה: הינך מריץ כעת את הגרסה האחרונה. בלה בנעימים!

en: Jappix installation
he: התקנת Jappix

en: Jappix is an open social platform, that let's you easily get or keep in touch with everyone.
he: Jappix הינה פלטפורמה חברתית פתוחה, אשר מניחה לך בקלות ליצור או להישאר בקשר עם כל אחד.

en: Jappix is fully customisable: you can change its design right here.
he: Jappix הינה ברת התאמה בצורה מלאה: ניתן לשנות את עיצובה ממש כאן.

en: Jappix is now up to date!
he: Jappix כעת מעודכנת!

en: Jappix needs that you specify some values to work. Please correct the following inputs (or keep the default values, which are sufficient for most people).
he: עליך לציין כמה ערכים כדי שתעמוד לרשות ‫Jappix האפשרות לעבוד. אנא תקן את הקלט/ים הבא/ים (לחלופין ניתן להשתמש בערכים המשתמטים, המספיקים למרבית האנשים).

en: Jappix offers you the possibility to manage your configuration, install new plugins or search for updates. That's why you must create an administrator account to access the manager.
he: Jappix מציעה לך את האפשרות לנהל את התצורה שלך, להתקין תוספים חדשים או לחפש עבור עדכונים. זוהי הסיבה מדוע עליך ליצור חשבון מנהלן כדי לקבל גישה אל המנהל.

en: JavaScript is missing in your web browser, so that you will not be able to launch Jappix! Please fix this.
he: JavaScript נעדר מתוך דפדפן הרשת שלך, כך שלא תהיה באפשרותך להריץ את Jappix! אנא תקן זאת.

en: Join
he: הצטרפות

en: Join a chat
he: הצטרפות אל שיחה

en: Join groupchat
he: הצטרף אל שיחת קבוצה

en: Join the millions of users who are currently using the XMPP Network (Google Talk, etc), don't stay out!
he: הצטרפו אל מיליוני המשתמשים אשר משתמשים כעת ברשת התקשורת XMPP (&#x200f;Google Talk, וכדומה), אל תישארו בחוץ!

en: July
he: יולי

en: June
he: יוני

en: Keep local chat archives
he: שמור ארכיון שיחה מקומי

en: Keep your Jappix node fresh and fast, clean the storage folders regularly!
he: שמור על ממסר Jappix רענן ומהיר, על ידי טיהור תיקיות האחסון בקביעות!

en: Last %s version is better!
he: גרסה %s הינה טובה יותר!

en: Last name
he: שם משפחה

en: Last seen: %s
he: נראה לאחרונה: %s

en: Left
he: שמאל

en: Legal
he: משפטי

en: Legal disclaimer
he: תניית פטור משפטית

en: Legal disclaimer for Jappix.
he: תניית פטור משפטית עבור Jappix.

en: List
he: רשימה

en: List name
he: מנה שם

en: Loading
he: טוען כעת

en: Loading comments...
he: טוען כעת תגובות...

en: Local time
he: זמן מקומי

en: Lock the host
he: נעילת המארח

en: Login
he: כניסה

en: Login to your existing XMPP account or create a new one for free!
he: באפשרותך להיכנס בעזרת חשבון XMPP קיים או ליצור חשבון חדש בחינם!

en: Login to your existing XMPP account. You can also use the %s to join a groupchat.
he: בחרת להתחבר באמצעות חשבון XMPP קיים. אפשר לעשות שימוש גם %s כדי להצטרף אל שיחת קבוצה.

en: Logo
he: סמל

en: Low
he: נמוכה

en: MUC administration
he: ניהול שמ״מ

en: Main configuration
he: תצורה ראשית

en: Main host
he: מארח ראשי

en: Manage
he: ניהול

en: Manage backgrounds
he: נהל רקעים

en: Manage favorite rooms
he: ניהול חדרים מועדפים

en: Manage your favorite groupchats
he: ניהול שיחות הקבוצה המועדפות עליך

en: Manager
he: מנהל

en: Manager access
he: כניסת מנהל

en: Manager link
he: קישור מנהל

en: March
he: מרץ

en: Maximum notices
he: התראות מרביות

en: May
he: מאי

en: Maybe you don't know what a BOSH server is? In fact, this is a relay between a Jappix client and a XMPP server, which is necessary because of technical limitations.
he: ייתכן ואין לך מושג מהו שרת BOSH? למעשה, זהו ממסר בין לקוח Jappix לבין שרת XMPP, והינו חיוני משום מגבלות טכניות.

en: Media integration
he: מיזוג מדיה

en: Media viewer
he: מציג מדיה

en: Medium
he: בינונית

en: Member list
he: רשימת חברים

en: Message archives
he: ארכיוני הודעות

en: Message archiving
he: אחסון הודעות

en: Messages
he: הודעות

en: Mobile
he: ממשק ניידי

en: Moderators
he: אחראים

en: Monday
he: שני

en: Monthly
he: חודשית

en: Mood
he: מצב רוח

en: More notices...
he: התראות נוספות...

en: More stuff
he: דברים נוספים

en: Music
he: מוזיקה

en: Mute
he: השתק

en: Name
he: שם

en: Need help? You'd better read our documentation page about how to fill this form!
he: האם יש לך צורך בעזרה? מוטב לך לקרוא את עמוד התיעוד שלנו באשר לכיצד למלא את תבנית זו!

en: New
he: חדשה

en: New (2 times)
he: חדש (פעמיים)

en: New event!
he: אירוע חדש!

en: News
he: חדשות

en: Next
he: הבא

en: Nickname
he: כינוי

en: No
he: לא

en: No chat images auto-load
he: אין טעינה-אוטומטית של תמונות שיחה

en: No notifications.
he: אין התראות.

en: No result!
he: אין תוצאות!

en: No room found on this server.
he: לא נמצא חדר בשרת זה.

en: Node owner
he: בעל הממסר

en: None
he: ללא

en: Not available
he: לא זמין

en: Not everything is private on XMPP; this is one of those things, your public profile (vCard).
he: לא כל דבר הינו פרטי אצל XMPP; זהו אחד מן הדברים הללו, הדיוקן הפומבי שלך (vCard).

en: Note that if you don't specify a value which is compulsory, it will be automatically completed with the default one.
he: לתשומת לבך: במידה ולא יצוין ערך שהינו חובה, הערך יושלם אוטומטית עם זה המשתמט.

en: Notice
he: התראה

en: November
he: נובמבר

en: October
he: אוקטובר

en: Offline
he: לא מקוון

en: Offline friends
he: חברים לא מקוונים

en: Okay
he: אישור

en: Old
he: ישן

en: Once again...
he: פעם נוספת...

en: Once uploaded, your friend will be prompted to download the file you sent.
he: ברגע שההעלאה תסתיים, חברך יתבקש להוריד את הקובץ ששלחת.

en: Only show connected friends
he: הצג חברים מחוברים בלבד

en: Oops, you could not be recognized as a valid administrator. Check your credentials!
he: אופס, לא היתה אפשרות לזהותך כמשתמש מנהל. בדוק את נתוני ההתחברות שלך!

en: Oops, you missed something or the two passwords do not match!
he: אופס, פספסת משהו או ששתי הסיסמאות לא תואמות!

en: Open
he: פתח

en: Open XMPP links with Jappix
he: פתיחת קישורי XMPP באמצעות Jappix

en: Options
he: אפשרויות

en: Order
he: סדר

en: Other
he: אחר

en: Other statistics
he: סטטיסטיקות שונות

en: Others
he: שונות

en: Outcast list
he: רשימת מנודים

en: Owner
he: בעלים

en: Owner list
he: רשימת בעלים

en: Owner name
he: שם בעלים

en: Owner website
he: אתר רשת בעלים

en: PHP maximum upload size is not sufficient (%1s), you should define it to %2s in %3s.
he: גודל העלאה מרבי של PHP אינו מספיק (%1s), עליך להגדירו אל %2s בתוך %3s.

en: PHP maximum upload size is sufficient (%s).
he: גודל העלאה מרבי של PHP הינו מספיק (%s).

en: Participants
he: משתתפים

en: Password
he: סיסמה

en: Persistent
he: נמשך

en: Personal
he: מידע אישי

en: Phone
he: טלפון

en: Piwik tracking ID
he: מזהה מעקב Piwik

en: Playful
he: שובב

en: Please check your inputs: something is missing!
he: אנא בדוק את הקלט/ים שלך: משהו חסר!

en: Please enable JavaScript
he: אנא אפשר JavaScript

en: Please enter the group chat address to join.
he: אנא הזן כתובת קבוצת שיחה שברצונך להצטרף אליה.

en: Please enter your nickname to join %s.
he: אנא הזן כינוי כדי להצטרף אל %s.

en: Please use the form below to login to the administration panel.
he: אנא השתמש בתבנית שלמטה כדי להתחבר את לוח הניהול.

en: Please wait while your avatar is uploaded...
he: אנא המתן בזמן שהאווטאר מועלה...

en: Please wait...
he: אנא המתן...

en: Postal code
he: מיקוד דואר

en: Previous
he: חזרה

en: Priority
he: עדיפות

en: Privacy
he: פרטיות

en: Profile
he: דיוקן

en: Profile image
he: תמונת דיוקן

en: Prohibit
he: אסירה

en: Proxies
he: מתווכים (Proxy)

en: Public profile
he: דיוקן פומבי

en: Publication/Subscription
he: פרסום/מינוי

en: Pubsub host
he: מארח Pubsub

en: Purge cache
he: טיהור מטמון

en: Purge logs
he: טיהור רשומות

en: Purge sent files
he: טיהור קבצים שנשלחו

en: Purge updates
he: טיהור עדכונים

en: Received
he: התקבלה

en: Reconnect
he: התחבר מחדש

en: Regenerating storage folder tree...
he: מחדש כעת עץ תיקיית אחסון...

en: Register
he: הרשמה

en: Register a new XMPP account to join your friends on your own social cloud. That's simple!
he: רשום חשבון XMPP חדש לצירוף חברייך בענן החברתי שלך. זה פשוט!

en: Registration allowed
he: ההרשמה פתוחה

en: Registration failed, please choose a different username
he: הרשמה נכשלה, אנא בחר שם משתמש אחר

en: Relaxing
he: נרגע

en: Remember me
he: זכור אותי

en: Remove
he: הסר

en: Remove all archives
he: הסר את כל הארכיונים

en: Remove this logo
he: הסר את סמל זה

en: Remove this notice
he: הסר את התראה זו

en: Remove users with this tool. Note that you cannot remove a user if he is the only one remaining.
he: ניתן להסיר משתמשים בעזרת כלי זה. לתשומת לבך, אין באפשרותך להסיר משתמש במידה וזה היחיד אשר נותר.

en: Removing current Jappix system files...
he: מסיר כעת קבצי מערכת Jappix נוכחיים...

en: Rename
he: שנה שם

en: Repeat
he: חזרה

en: Repeat this notice
he: חזור על התראה זו

en: Reply
he: מענה

en: Requesting this service...
he: מבקש כעת את שירות זה...

en: Required
he: חובה

en: Resource
he: משאב

en: Retry
he: נסה שוב

en: Right
he: ימין

en: Ringing...
he: כעת מצלצל...

en: Room
he: חדר

en: Rooms
he: חדרים

en: Sad
he: עצוב

en: Saturday
he: שבת

en: Save
he: שמור

en: Save chat
he: שמור שיחה

en: Search
he: חיפוש

en: Search a friend
he: חיפוש חברים

en: Search a room
he: חיפוש חדר

en: Search a room on
he: חיפוש חדר אצל

en: Security code
he: קוד אבטחה

en: See his/her position on the globe
he: הצג מיקום על הגלובוס

en: See my status
he: הצג את מצבי

en: Select a background to use and change the display options.
he: בחירת צבע רקע לשימוש ושינוי אפשרויות התצוגה.

en: Select a favorite
he: בחירת מועדף

en: Send
he: שלח

en: Send a file
he: שלח קובץ

en: Send him/her a message
he: שלח אליו/אליה הודעה

en: Send his/her status
he: שלח את מצבו/מצבה

en: Send message
he: שלח הודעה

en: Send messages
he: שליחת הודעות

en: Send queries
he: שליחת שאילתות

en: September
he: ספטמבר

en: Server
he: שרת

en: Server to query
he: שרת ממנו ברצונך לאחזר מידע

en: Service
he: שירות

en: Service description
he: תיאור שירות

en: Service discovery
he: מציאת שירות

en: Service name
he: שם שירות

en: Service offline or broken
he: השירות לא מקוון או מקוטע

en: Service unavailable
he: שירות לא זמין

en: Services installation
he: התקנת שירותים

en: Share
he: שיתוף

en: Share Jappix on %s
he: שתפו את Jappix אצל %s

en: Share statistics
he: סטטיסטיקות שיתוף

en: Share this link with your friends:
he: שתף את קישור זה עם חברייך:

en: Share your position on the globe
he: שיתוף מיקומך על הגלובוס

en: Shocked
he: הלום

en: Show
he: הצגה

en: Show all friends
he: הצג את כל החברים

en: Show comments
he: הצג תגובות

en: Show user profile
he: הצג דיוקן משתמש

en: Simple notice
he: התראה פשוטה

en: Size
he: גודל

en: Skip
he: דלג

en: Smiley insertion
he: שיבוץ רגשונים

en: Social channel, chat and more.
he: ערוץ חברתי, צ'אט ועוד.

en: Sorry, but the entity didn't return any result!
he: הישות לא החזירה שום תוצאה!

en: Sounds
he: צלילים

en: Start a chat with him/her
he: התחל שיחה עמו/עמה

en: Static content server
he: שרת תוכן נייח

en: Statistics
he: סטטיסטיקה

en: Statistics are currently disabled in the settings.
he: סטטיסטיקות מנוטרלות כעת בהגדרות.

en: Statistics around Jappix.
he: סטטיסטיקות סביב Jappix.

en: Status
he: מצב חיבור

en: Stop
he: עצור

en: Storage
he: אחסון

en: Storage configuration
he: תצורת אחסון

en: Store all chats
he: אחסן כל שיחה

en: Store an history of your chats
he: אחסן היסטוריה של שיחותיך

en: Store friend chats
he: אחסן שיחות עם חברים

en: Street
he: רחוב

en: Subject
he: נושא

en: Submit
he: שליחה

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Subscription
he: הרשמה

en: Suggest groupchats
he: שיחות קבוצה מוצעות

en: Suggested chatrooms
he: חדרי שיחה מוצעים

en: Suggested friends
he: חברים מוצעים

en: Sunday
he: ראשון

en: System
he: מערכת

en: Talkative
he: פטפטן

en: Talking
he: משוחח

en: Terms of use and legal
he: תנאי שימוש ותנאים משפטיים

en: Text in bold
he: תמליל מודגש

en: Text in italic
he: תמליל נטוי

en: Thanks for using Jappix!
he: תודה שבחרת להשתמש בשירות Jappix!

en: The chosen users have been removed.
he: המשתמשים הנבחרים הוסרו.

en: The element list on this server could not be obtained!
he: לא היתה אפשרות להשיג את רשימת הפרטים בשרת זה!

en: The feature requested is not implemented by the recipient or server and therefore cannot be processed.
he: התכונה המבוקשת אינה מיושמת על ידי הקצה או השרת המקבל ולכן לא ניתן לעבד אותה.

en: The file you want to upload must be smaller than %s.
he: על הקובץ שברצונך להעלות להיות קטן יותר מן %s.

en: The folder is empty.
he: תיקייה זו ריקה

en: The folder is not writable, set the right permissions to the %s directory.
he: התיקייה אינה ברת כתיבה, קבע את ההרשאות המתאימות למדור %s.

en: The folder is writable, you can continue!
he: תיקייה זו הינה ברת כתיבה, ניתן להמשיך!

en: The groupchat has been removed.
he: שיחת הקבוצה הוסרה.

en: The image could not be received, would you mind retry?
he: התמונה לא יכלה להתקבל, האם אכפת לך לנסות שוב?

en: The image file is not supported or has a bad size.
he: תמונה זו אינה נתמכת או שגודלה שגוי.

en: The key you provided does not have the permission to download this file
he: למפתח שסיפקת אין את ההרשאה להוריד קובץ זה

en: The music could not be received, please retry!
he: הלחן לא יכול היה להתקבל, אנא נסה שוב!

en: The room you tried to join doesn't seem to exist.
he: לא נראה שהחדר אליו ניסית להצטרף קיים.

en: The security code you entered is invalid. Please retry with another one.
he: קוד האבטחה שהזנת אינו תקף. אנא נסה שוב עם אחד אחר.

en: The selected elements have been removed.
he: הפרטים הנבחרים הוסרו.

en: The storage folder you wanted to clean is now empty!
he: תיקיית האחסון שרצית לטהר, הינה ריקה כעת!

en: The update has failed! Please try again later.
he: העדכון נכשל! אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: The user has been added!
he: המשתמש הוסף!

en: The user that you want to reach is not present in the room.
he: המשתמש אליו ברצונך לגשת אינו נוכח בחדר.

en: The username you picked is not available. Please try another one.
he: שם המשתמש שבחרת אינו זמין. אנא נסה אחד אחר.

en: There was an error registering your account. Please retry.
he: אירעה שגיאה ברישום חשבונך. אנא נסה שוב.

en: This chat is empty!
he: שיחה זו הינה ריקה!

en: This is a repeat from %s
he: זוהי חזרה מאת %s

en: This is a restricted area: only the authorized users can manage this Jappix node.
he: זהו אזור מוגבל: רק משתמשים מורשים יכולים לנהל את ממסר Jappix זה.

en: This is not a valid image, please use PNG, GIF or JPG!
he: זוהי אינה תמונה תקפה, אנא השתמש בפורמט PNG, GIF או JPG!

en: This is not a valid image, please use the PNG format!
he: זוהי אינה תמונה תקפה, אנא השתמש בפורמט PNG!

en: This is not a valid music file, please encode in Ogg Vorbis, MP3 or WAV!
he: זהו אינו קובץ מוזיקה תקף, אנא קודד אותו אל Ogg Vorbis, &#x200f;MP3 או WAV!

en: This is the static content server for %1s, “%2s”.
he: זהו שרת התוכן הנייח עבור %1s, &#x200f;“%2s”.

en: This is the user uploads server for %1s, “%2s”.
he: זהו שרת העלאות משתמשים עבור %1s, &#x200f;“%2s”.

en: This notice only needs simple text to be displayed, but no code is allowed!
he: התראה זו צריכה תמליל פשוט בלבד כדי להיות מוצגת, אולם קוד אינו מורשה!

en: This notification is only informative, maybe the data it links to have been removed.
he: התראה זו הינה אינפורמטיבית בלבד, ייתכן שהמידע אליו היא מקשרת הוסר.

en: This page helps you specify the default hosts Jappix will connect to. You can leave it as it is and continue if you want to use the official service hosts.
he: עמוד זה מסייע לך לציין את המארחים המשתמטים אליהם Jappix תתחבר. ניתן להשאירו כפי שהוא (as is) ולהמשיך, אם ברצונך לעשות שימוש במארחי השירות הרשמיים.

en: This room (%s) is protected with a password.
he: חדר זה (%s) מוגן בעזרת מילת־מעבר.

en: This tool has been disabled!
he: כלי זה נוטרל!

en: This tool will help you installing Jappix, the first full-featured XMPP-based social platform, on your server with ease.
he: כלי זה יסייע לך להתקין את Jappix, הפלטפורמה החברתית הרב תכליתית הראשונה המבוססת XMPP, על שרתך בקלות.

en: Thursday
he: חמישי

en: Title
he: כותרת

en: To
he: אל

en: To improve security, sessions are limited in time and when your browser will be closed, you will be logged out.
he: כדי לשפר את האבטחה, כל סשן מוגבל בזמן וכאשר הדפדפן שלך ייסגר, חשבונך ינותק לאלתר.

en: To perform this, you must be able to access your server's shell and be logged in as root. Remember this is facultative, Jappix will work without these modules, but some of its features will be unavailable.
he: כדי לבצע זאת, עליך לקבל גישה אל מעטפת השרת שלך ולהיות מחובר כמשמש שורש. זכור, חלק זה הינו בגדר רשות (שאינו חובה), Jappix תעבוד ללא מודולים אלו, אך חלק מתכונותיה לא יהיו זמינות.

en: Top
he: עליון

en: Total
he: סך הכל

en: Track visits
he: עקוב אחר ביקורים

en: Traveling
he: במסע

en: Tuesday
he: שלישי

en: Type something you want to share with your friends...
he: בשדה זה ניתן להקליד הודעת מצב אותה ברצונך לשתף עם חברייך...

en: Type the hexadecimal color value you want to use as a background.
he: הקלד ערך הצבע ההקסדצימלי שברצונך לעשות בו שימוש כרקע.

en: Type your comment here...
he: הקלד את תגובתך כאן...

en: Unattach the file
he: בטל צירוף קובץ

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Unblock
he: ביטול חסימה

en: Uncheck all
he: בטל סמן הכל

en: Unclassified
he: לא מסווג

en: Underlined text
he: תמליל עם קו תחתון

en: Unencrypted
he: חיבור לא מוצפן

en: Unknown country
he: מדינה לא ידועה

en: Unknown name
he: שם לא ידוע

en: Unmute
he: בטל השתקה

en: Update in progress
he: העדכון מצוי בתהליך כעת

en: Update your Jappix node with this tool, or check if a new one is available. Informations about the latest version are also displayed (in english).
he: עדכון ממסר Jappix בעזרת כלי זה, לחלופין ניתן לבדוק אם ממסר חדש זמין כעת. מידע אודות הגרסה האחרונה גם כן מוצג (באנגלית).

en: Upload
he: העלאה

en: Upload each logo with the recommended maximum pixel size.
he: העלאת כל סמל עם גודל הפיקסלים המרבי המומלץ.

en: Upload your music (Ogg Vorbis, MP3 or WAV) to be able to listen to it in Jappix!
he: העלאת מוזיקה (Ogg Vorbis, &#x200f;MP3 או WAV) כדי לפתוח בפניך את האפשרות להאזין לה בתוך Jappix!

en: Use default background
he: השתמש ברקע משתמט

en: Use the built-in BOSH proxy
he: השתמש בציר BOSH מובנה

en: Use this tool to find your friends on the server you are using right now, or add them later.
he: ניתן למצוא את חברייך על השרת שבו הינך עושה שימוש כעת, וניתן גם להוסיפם מאוחר יותר בעזרת כלי זה.

en: Use your own color
he: השתמש בצבע מותאם

en: Use your own image
he: השתמש ברקע מותאם

en: User
he: משתמש

en: User currently active
he: המשתמש פעיל כעת

en: User directory
he: מדור משתמש

en: User profile
he: דיוקן משתמש

en: User uploads server
he: שרת העלאות משתמשים

en: Username
he: שם משתמש

en: Users
he: משתמשים

en: Using Jappix, an open social platform. I am %s!
he: הנני עושה שימוש בפלטפורמה החברתית הפתוחה Jappix. אני %s!

en: Vertical
he: אנכי

en: Video Call
he: שיחה חזותית (וידאו)

en: View profile
he: הצג דיוקן

en: View this logo
he: הצג את סמל זה

en: Visitors
he: מבקרים

en: Visits
he: ביקורים

en: Waiting...
he: כעת ממתין...

en: Web agency
he: סוכנות רשת

en: WebSocket host
he: מארח WebSocket

en: Website
he: אתר רשת

en: Wednesday
he: רביעי

en: Weekly
he: שבועית

en: Welcome
he: ברוך בואך

en: Welcome to %1s, “%2s”.
he: ברוך בואך אל %1s, &#x200f;“%2s”.

en: Welcome to Jappix, your own social cloud!
he: ברוך בואך אל Jappix, הענן החברתי העצמאי שלך!

en: Welcome to the Jappix installation!
he: ברוך בואך אל התקנת Jappix!

en: Welcome!
he: ברוך בואך!

en: What a pity! You have no profile image defined in your identity card!
he: כמה חבל! אין לך תמונת דיוקן מוגדרת בכרטיס הזהות שלך!

en: What are you doing?
he: מה הינך עושה כעת?

en: What's new?
he: מה חדש?

en: What's up with you?
he: מה המצב איתך?

en: When Jappix will be installed, just click on the manager link on the home page to access it.
he: כאשר Jappix תותקן, עליך להקליק על "קישור מנהל" שבעמוד הבית כדי לקבל גישה אליו.

en: When you will press the save button, the profile editor will be opened. Happy socializing!
he: בלוחצך על לחצן השמירה, עורך הדיוקן יפתח. שיהיה לך גיבוש נעים!

en: Where are you?
he: מה מיקומך?

en: Woah this file isn't found, please double check
he: קובץ זה לא נמצא, אנא בדוק את עצמך שוב

en: Working
he: עובד

en: XMPP links
he: קישורי XMPP

en: Yay, let's create your public profile!
he: יאללה, בוא/י ניצור את הדיוקן הפומבי שלך!

en: Yearly
he: שנתית

en: Yes
he: כן

en: Yes, let's do it!
he: כן, קדימה לדרך!

en: Yesterday
he: אתמול

en: You
he: אני

en: You administrate this room
he: חדר זה מנוהל על ידך

en: You are synchronized with your network.
he: אנחנו מסונכרנים עם רשת התקשורת שלך.

en: You are using a development version of Jappix. Update it through our repository by executing: %s.
he: הינך עושה שימוש בגרסת פיתוח של Jappix. ניתן לעדכנה דרך המאגר שלנו על ידי הרצת הפקודה: %s.

en: You can add a new background to the list with this tool. Please send a valid image.
he: ניתן להוסיף רקע אל הרשימה בעזרת כלי זה. אנא שלח תמונה תקפה.

en: You can also use your XMPP avatar as a single avatar for every website, blog and forum you use. When you change it on XMPP, the new avatar appears everywhere. What a genius improvement!
he: באפשרותך גם להשתמש באווטאר XMPP בתור אווטאר בודד עבור כל אתר רשת, בלוג ופורום אשר הינך עושה בו שימוש. כאשר יוחלט על ידך לשנותו אצל XMPP, האווטאר החדש יופיע בכל מקום. איזו השבחה גאונית!

en: You can check what your users store on your server and remove undesired content with this tool.
he: ניתן לבדוק מה משתמשים מאחסנים על שרתך ולהסיר תוכן שאיננו רצוי בעזרת כלי זה.

en: You can customize your notice with embedded HTML, CSS and JavaScript, but you need to code the style.
he: ניתן להתאים את ההתראה שלך בשילוב עם HTML, CSS וגם JavaScript, אך עליך לקודד את הסגנון.

en: You can define more than one administrator for this Jappix node. You can also change a password with this tool.
he: ניתן לתחום יותר ממנהלן אחד עבור ממסר Jappix זה. ניתן גם לשנות את הסיסמה בעזרת כלי זה.

en: You can install some extra softwares on your server, to extend your Jappix features. Some others might be modified, because of security restrictions which are set by default.
he: ניתן להתקין מספר תוכנות נוספות על שרתך, כדי להרחיב את התכונות של Jappix. ייתכן ויהיו כאלו שיעברו שינוי בעת התהליך, משום הגבלות אבטחה שמוגדרות באופן משתמט.

en: You can set your own service logo to replace the default one. Take care of the size and the main color of each logo!
he: ניתן להגדיר את סמל השירות שלך במקום הסמל המשתמט. יש לשים לב לגודל ולצבע המרכזי של כל סמל!

en: You cannot download a file if you don't provide a key
he: לא תעמוד לרשותך האפשרות להוריד קובץ כל עוד לא יסופק מפתח על ידך

en: You have been logged out of your XMPP account, have a nice day!
he: התנתקת מתוך חשבון XMPP, שיהיה לך יום נעים!

en: You have been logged out. Goodbye!
he: התנתקת. להתראות!

en: You have been registered, here is your XMPP address:
he: נרשמת בהצלחה, הנה כתובת XMPP לשימושך:

en: You haven't provided any file to download
he: לא סיפקת קובץ להורדה

en: You must select elements to remove!
he: עליך לבחור פרטים להסרה!

en: You must select one or more users to be removed!
he: עליך לבחור משתמש אחד או יותר להסרה!

en: Your XMPP account has been removed, bye!
he: חשבון XMPP הוסר, להתראות!

en: Your browser is out of date!
he: הדפדפן אשר מצוי ברשותך הינו מיושן!

en: Your channel
he: הערוץ שלך

en: Your design preferences have been saved!
he: העדפות העיצוב שלך נשמרו!

en: Your form has been sent.
he: התבנית שלך נשלחה.

en: Your friend closed the chat.
he: חברך סגר את השיחה.

en: Your friend is doing something else.
he: חברך עושה דבר אחר.

en: Your friend is paying attention to the conversation.
he: חברך מאזין כעת לשיחה.

en: Your friend is writing a message...
he: חברך כותב כעת הודעה...

en: Your friend seems not to have received your message(s)!
he: נראה שחברך לא קיבל את הודעתך!

en: Your friend stopped writing a message.
he: חברך פסק מלכתוב הודעה.

en: Your groupchats
he: שיחות הקבוצה שלך

en: Your image was added to the list!
he: תמונתך הוספה אל הרשימה!

en: Your inbox
he: תיבה נכנסת

en: Your inbox is empty.
he: התיבה הנכנסת ריקה.

en: Your logo format must be PNG. Leave a field empty and the logo will not be changed.
he: פורמט הסמל שלך מוכרח להיות PNG. בהשאירך את שדה זה ריק הסמל לא ישתנה.

en: Your music has been added!
he: הלחן שלך הוסף!

en: Your password has been changed, now you can connect to your account with your new login data.
he: סיסמתך שונתה, כעת ניתן להתחבר אל חשבונך עם נתוני ההתחברות החדשים.

en: Your profile
he: הדיוקן שלך

en: Your profile anywhere on the Web.
he: הפרופיל שלך בכל מקום ברשת.

en: Your service logo has been successfully changed!
he: סמל השירות שלך שונה בהצלחה!

en: Your storage folders are not writable, please apply the good rights!
he: תיקיות האחסון שלך אינן ברות כתיבה, אנא החל את ההרשאות הנאותות!

en: Your version is out to date. Update it now to %s by clicking here!
he: גרסתך הינה מיושנת. ניתן לעדכנה אל %s בהקלקה כאן!

en: Your version seems to be up to date, but you can check updates manually by clicking here.
he: נראה שגרסתך מעודכנת, אולם ניתן לבדוק עבור עדכונים באופן ידנית בהקלקה כאן.

en: anonymous mode
he: במצב אלמוני

en: changed his/her nickname to %s
he: החליף/ה את הכינוי שלו/שלה אל %s

en: changed the subject to:
he: שינה את הנושא אל:

en: commented an item you follow: “%s”.
he: הגיב/ה על פריט אחריו הינך עוקב/ת: “%s”.

en: could not receive your file: “%s”.
he: לא קיבל/ה את הקובץ שלך: “%s”.

en: could not validate your account to create or update your public profile. Check your credentials.
he: לא היה מסוגל להעניק תוקף לחשבונך כדי ליצור או לעדכן את הדיוקן הפומבי. בדוק את נתוני התחברותך.

en: default:LTR
he: default:RTL

en: has accepted to receive your file: “%s”.
he: הסכים/ה לקבל את הקובץ שלך: “%s”.

en: has been banned
he: נאסר/ה

en: has been kicked
he: נבעט/ה

en: has received a file exchange request: “%s”.
he: קיבל/ה בקשה להמרת קבצים: “%s”.

en: has rejected to receive your file: “%s”.
he: סרב/ה לקבל את הקובץ שלך: “%s”.

en: has removed your public profile after your request. We will miss you!
he: הסיר את הדיוקן הפומבי לאחר בקשתך. אנחנו נתגעגע אליך!

en: has saved your new public profile settings. They will be applied in a few moments.
he: שמר את הגדרות הדיוקן הפומבי שלך. אלו יוחלו בעוד מספר רגעים.

en: is now
he: עתה

en: joined the chat room
he: נכנס/ה אל החדר

en: left the chat room
he: עזב/ה את החדר

en: liked your post: “%s”.
he: אהב/ה את הפוסט שלך: “%s”.

en: login page
he: עמוד התחברות

en: no reason
he: בלי סיבה

en: no status
he: בלי מצב

en: no subject defined for this room.
he: לא הוגדר נושא עבור חדר זה.

en: our terms of use
he: לתנאי השימוש שלנו

en: published on your wall: “%s”.
he: פרסם/ה על הקיר שלך: “%s”.

en: quoted you somewhere: “%s”.
he: צוטטת במקום כלשהו על ידי: “%s”.

en: tagged you in a photo (%s).
he: תייגת בתמונה על ידי (%s).

en: tagged you in a video (%s).
he: תויגת בוידאו על ידי (%s).

en: unknown
he: לא ידוע

en: validated your account. Your public profile will be available in a few moments.
he: נתן תוקף לחשבונך. הדיוקן הפומבי יהיה זמין בעוד מספר רגעים.

en: would like to add you as a friend.
he: רוצה להוסיפך כחבר/ה.

en: would like to get authorization.
he: רוצה להשיג הרשאה.

en: would like to send you a file: “%s”.
he: רוצה לשלוח אליך קובץ: “%s”.

en: would like you to join this chatroom:
he: מעוניין להצטרף אל חדר שיחה זה:
