Jappix - en to pl translation catalogue (648 entries)

en: %1s is not installed on your system, you should install %2s.
pl: %1s nie jest zainstalowane w Twoim systemie.

en: %1s may cause problems to the proxy, please increase %2s value up to %3s!
pl: %1s może powodować problemy dla proxy, proszę zwiększ wartość %2s do %3s!

en: %s bans a user of the room
pl: %s zbanował użytkownika pokoju

en: %s changes the room topic
pl: %s zmienia temat pokoju rozmów

en: %s changes your nickname
pl: %s zmienia twój nick

en: %s closes the chat
pl: %s zamyka czat

en: %s days ago
pl: %s dni temu

en: %s invites someone to join the room
pl: %s zaprosił kogoś do pokoju

en: %s is a Jappix.com service which makes your XMPP profile public. It is easier to share it. No XMPP account is required to view your social channel, your current position and your contact details.
pl: %s jest usługą Jappix.com, która tworzy twój profil publiczny XMPP. Łatwiej jest upowszechnić go. Nie potrzeba konta XMPP aby zobaczyć twój kanał społecznościowy, twoją obecną pozycję i twoje szczegóły kontaktu.

en: %s is installed on your system.
pl: %s jest zainstalowane w Twoim systemie.

en: %s is typing...
pl: %s pisze...

en: %s joined
pl: %s dołączył

en: %s joins a groupchat
pl: %s dołącza do czatu grupowego

en: %s kicks a user of the room
pl: %s wyrzucił użytkownika pokoju

en: %s left
pl: pozostało %s

en: %s removes the chat logs
pl: %s usuwa logi czatów

en: %s sends a message to someone in the room
pl: %s wysyła wiadomość do kogoś w pokoju

en: %s sends a message to the room
pl: %s wysyła wiadomość do pokoju rozmów

en: %s shows the user profile
pl: %s pokazuje profil użytkownika

en: A mini-chat for your website.
pl: Mini-czat na twoją witrynę www.

en: A new Jappix version is available! Check what is new and launch the update!
pl: Nowa wersja Jappix-a jest dostępna! Sprawdź co nowego i uruchom aktualizator!

en: A short message?
pl: Krótka wiadomość?

en: A single phone app for messages, channels, profiles and much more!
pl: Pojedyncza aplikacja mobilna do wiadomości, kanałów, profili i wielu więcej rzeczy!

en: Aborted: buffer error!
pl: Przerwano: błąd bufora!

en: Aborted: could not extract the package!
pl: Przerwano: nie można rozpakować paczki!

en: Aborted: everything is not writable!
pl: Przerwano: nie wszystko jest zapisywalne!

en: Aborted: socket error!
pl: Przerwano: błąd socket-a!

en: Access statistics
pl: Statystyki odwiedzin

en: Account
pl: Konto

en: Accounts
pl: Konta

en: Active for this session
pl: Aktywny w tej sesji

en: Activity
pl: Aktywność

en: Adapt
pl: Przystosuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Add a friend
pl: Dodaj znajomego

en: Add a new user with this tool, or change a password (type an existing username). Please submit a strong password!
pl: Za pomocą tego narzędzia dodasz nowego użytkownika lub zmienisz hasło (wpisz istniejącą nazwę użytkownika). Pamiętaj, żeby wybrać mocne hasło!

en: Add an input
pl: Dodaj wpis

en: Add this contact to your friends
pl: Dodaj kontakt do znajomych

en: Add this groupchat to your favorites
pl: Dodaj ten pokój do ulubionych

en: Address
pl: Adres

en: Administration panel for this room
pl: Panel administratora tego pokoju

en: Administrator account
pl: Konto administratora

en: Administrator list
pl: Lista administratorów

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced notice
pl: Zaawansowane powiadomienie

en: Advertise here
pl: Zareklamuj się

en: Advertising (%s)
pl: Reklama (%s)

en: Advertising space available!
pl: Powierzchnia reklamowa dostępna!

en: After you finished the setup, Jappix will generate the cache files. It might be slow, just wait until the application is displayed and do not press any button.
pl: Po skonfigurowaniu, Jappix wygeneruje pliki cache. Może to długo potrwać, poczekaj aż aplikacja będzie pokazana i nie wciskaj żadnego klawisza.

en: All
pl: Wszystko

en: All tabs
pl: Wszystkie zakładki

en: All this Jappix node stored files can be managed with this tool: please select a sub-folder and start editing its content!
pl: Za pomocą tego narzędzia możesz zarządzać wszystkimi zgromadzonymi przez Jappix-a plikami: proszę wybrać pod-folder i rozpocząć edycję zawartości!

en: Allow
pl: Zezwól

en: Always active
pl: Zawsze aktywny

en: Amorous
pl: Rozkochany

en: An error occured while uploading your file: maybe it is too big (%s maximum) or forbidden!
pl: Wystąpił błąd podczas wysyłania pliku: możliwe że jest zbyt duży (maksymalnie %s) bądź zablokowany!

en: Analytics (%s)
pl: Statystyki (%s)

en: Anonymous host
pl: Host anonimowy

en: Anonymous mode
pl: Tryb anonimowy

en: Application
pl: Aplikacja

en: Appointment
pl: Spotkanie

en: April
pl: Kwiecień

en: Artist
pl: Wykonawca

en: Ask for authorization
pl: Zapytaj o autoryzację

en: Association
pl: Skojarzenie

en: Attach a file
pl: Załącz plik

en: August
pl: Sierpień

en: Authentications
pl: Autentykacja

en: Authorization failed
pl: Autoryzacja nie powiodła się

en: Authorizations
pl: Autoryzacja

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Automation
pl: Automatyzacja

en: Available
pl: Dostępny

en: Available actions
pl: Dostępne działania

en: Available shortcuts:
pl: Dostępne skróty klawiaturowe

en: Available updates
pl: Dostępne aktualizacje

en: Away
pl: Nieobecny

en: BOSH host
pl: host BOSH

en: Background
pl: Tło

en: Backgrounds
pl: Tła

en: Basic statistics are processed by Jappix about some important things, you can find them below.
pl: Poniżej znajdziesz podstawowe statystyki instalacji Jappix-a.

en: Be careful with the information you store into your profile, because it might be accessible by everyone (even someone you don't want to).
pl: Bądź ostrożny z informacjami, które przechowujesz w twoim profilu, bo to mogą być one dostępne dla wszystkich (nawet dla kogoś, dla kogo nie chcesz).

en: Before you start using it, you will have to change some settings, search for friends and complete your profile.
pl: Zanim zaczniesz tego używać, musisz zmienić niektóre ustawienia, znaleźć znajomych i uzupełnić swój profil.

en: Biography
pl: Biografia

en: Block
pl: Blokuj

en: Both
pl: Zarówno

en: Bottom
pl: Dół

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Busy
pl: Zajęty

en: By using our service, you accept %s.
pl: Korzystając z naszych usług, akceptujesz %s.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot send anything: you can only receive notices!
pl: Nie można nic wysłać: możesz jedynie otrzymywać powiadomienia!

en: Center
pl: Środek

en: Change favorites
pl: Zmień ulubione

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: Change style
pl: Zmień styl

en: Change the XMPP hosts that this Jappix node serves with this tool.
pl: Zmień host XMPP, żeby ten węzeł Jappix działał przy pomocy tego narzędzia.

en: Change your Jappix node background with this tool. You can either set a custom color or an uploaded image. Let your creativity flow!
pl: Za pomocą tego narzędznia zmienisz tło w swojej instalacji Jappix-a. Możesz albo ustawić kolor albo wgrać obrazek.

en: Change your Jappix node configuration with this tool.
pl: Za pomocą tego narzędzia możesz zmienić ustawienia instalacji Jappix-a.

en: Changes saved!
pl: Zmiany zapisane!

en: Channel
pl: Kanał

en: Channel of
pl: Kanał

en: Chat
pl: Rozmowa

en: Check again
pl: Sprawdź ponownie

en: Check all
pl: Zaznacz wszystkie

en: Check for updates
pl: Sprawdź aktualizacje

en: Choose
pl: Wybierz

en: Chores
pl: Prace domowe

en: City
pl: Miejscowość

en: Clean
pl: Wyczyść

en: Clean current chat
pl: Wyczyść okno rozmowy

en: Clean everything
pl: Wyczyść wszystko

en: Click here to solve the error
pl: Kliknij tutaj aby rozwiązać problem

en: Click on the following link to get the chat log, and wait. Then click again to get the file.
pl: Kliknij poniższy link aby utworzyć zapis rozmowy i poczekaj. Później kliknij ponownie aby pobrać plik.

en: Click to disable
pl: Kliknij by wyłączyć

en: Click to enable
pl: Kliknij by włączyć

en: Client
pl: Klient

en: Clients
pl: Klienci

en: Close
pl: Zamknij

en: Close this tab
pl: Zamknij tą zakładkę

en: Code
pl: Kod

en: Collaboration
pl: Współpraca

en: Color
pl: Kolor

en: Command
pl: Komenda

en: Commands
pl: Komendy

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments locked!
pl: Komentarze zablokowane!

en: Communicate with the entire world!
pl: Rozmawiaj z całym światem!

en: Complete name
pl: Imię i nazwisko

en: Components
pl: Komponenty

en: Compression
pl: Kompresja

en: Confident
pl: Pewny siebie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Connection
pl: Połączenie

en: Contact
pl: Kontakt

en: Content
pl: Treść

en: Content ads key
pl: Treściowy klucz reklam

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Contribute to the Jappix code.
pl: Przyczyń się dla kodu Jappix.

en: Could not get the comments!
pl: Nie można pobrać komentarzy!

en: Country
pl: Kraj

en: Crazy
pl: Zwariowany

en: Create your public profile.
pl: Utwórz swój profil publiczny

en: Credentials
pl: Uprawnienia

en: Credits
pl: Kredyty

en: Current
pl: Aktualny

en: Daily
pl: Dziennie

en: Date
pl: Data

en: Date of birth
pl: Data urodzenia

en: December
pl: Grudzień

en: Define a homepage notice for all your users, such as a warn, an important message or an advert with this tool.
pl: Ustaw wiadomość powitalną dla wszystkich swoich użytkowników. Np. ostrzeżenie, ważna aktualizacja czy reklama.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete account
pl: Usuń konto

en: Deny
pl: Zabroń

en: Design
pl: Wygląd

en: Destroy this MUC
pl: Usuń ten MUC

en: Directories
pl: Katalogi

en: Directory host
pl: Host katalogu

en: Disconnect
pl: Wyloguj

en: Do you accept?
pl: Czy się zgadzasz?

en: Do you want to see the friends %s suggests you?
pl: Czy chcesz zobaczyć sugestie dla ciebie od znajomego %s?

en: Don't hide offline friends
pl: Nie ukrywaj rozłączonych znajomych

en: Download Jappix for free.
pl: Pobierz Jappix bezpłatnie.

en: Download file!
pl: Pobierz plik!

en: Downloading package...
pl: Ściąganie paczki...

en: Drinking
pl: Picie

en: Due to a network issue, you were disconnected. What do you want to do now?
pl: Z powodu błędu sieci połączenie zostało zerwane. Co chcesz teraz zrobić?

en: Eating
pl: Jedzenie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit options
pl: Edytuj opcje

en: Empty
pl: Pusty

en: Empty channel
pl: Pusty kanał

en: Enable ads
pl: Włącz reklamy

en: Enable my public profile
pl: Włącz mój profil publiczny

en: Enable notification sounds
pl: Włącz powiadomienia dźwiękowe

en: Encrypted
pl: Szyfrowane

en: Encryption
pl: Szyfrowanie

en: Enter new subject
pl: Podaj nowy temat

en: Enter password
pl: Wprowadź hasło

en: Enter the groupchat you want to join and the nick you want to have. You can also go back to the %s.
pl: Dołącz do dowolnego czatu z nickiem, który chcesz mieć. Możesz też wrócić do %s.

en: Error
pl: Błąd

en: Everybody
pl: Wszyscy

en: Everything
pl: Wszystko

en: Excited
pl: Podekscytowany

en: Exercising
pl: Ćwiczenia

en: Extracting package...
pl: Rozpakowywanie paczki...

en: February
pl: Luty

en: Fetching the social channel...
pl: Pobieranie kanału publicznego...

en: File
pl: Plik

en: Filter
pl: Filtr

en: Find a public Jappix node.
pl: Znajdź publiczny węzeł Jappix.

en: Finish
pl: Koniec

en: First name
pl: Imię

en: For your account safety, when you login or register, make sure your password remains secret.
pl: Dla bezpieczeństwa twojego konta, gdy się logujesz lub rejestrujesz, upewnij się, że twoje hasło pozostaje tajemnicą.

en: Force HTTPS
pl: Wymuś HTTPS

en: Friday
pl: Piątek

en: Friends
pl: Znajomi

en: From
pl: Od

en: Furthermore, every picture you post in your social channel is added to a beautiful picture timeline. You can now view the pictures you shared year by year.
pl: Ponadto, każdy obrazek który wysyłasz do swojego kanału społecznościowego jest dodawany do pięknej linii czasu. Możesz teraz zobaczyć obrazki które udostępniałeś z roku na rok.

en: Gateway
pl: Brama

en: Gateways
pl: Bramki

en: General
pl: Ogólny

en: Generate file!
pl: Wygeneruj plik!

en: Geolocation
pl: Geolokalizacja

en: Get Jappix, get support.
pl: Zdobądź Jappix, zdobądź wsparcie.

en: Getting the name...
pl: Pobieranie nazwy...

en: Good job! Now, you can share Jappix with your friends!
pl: Dobra robota! Teraz możesz podzielić się Jappix ze znajomymi!

en: Grooming
pl: Higiena

en: Group
pl: Grupa

en: Groupchat
pl: Rozmowa grupowa

en: Groupchat host
pl: Host rozmów grupowych

en: Groupchats to join
pl: Czaty grupowe do dołączenia

en: Groups
pl: Grupy

en: HTTP authentication
pl: Uwierzytelnianie HTTP

en: HTTPS storage
pl: Magazyn HTTPS

en: Happy
pl: Wesoły

en: Here it is! A new beautiful profile image!
pl: Oto i on! Piękny awatar!

en: Here we go!
pl: Do dzieła!

en: Hi there!
pl: Cześć wam!

en: Hi, I am %s, I would like to add you as my friend.
pl: Cześć, jestem %s, chciałbym abyś dodał mnie do swoich znajomych.

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hierarchy
pl: Hierarchia

en: High
pl: Wysoki

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Hosts
pl: Hosty

en: Hosts configuration
pl: Konfiguracja hostów

en: Hot
pl: Gorący

en: How are you?
pl: Jak się masz?

en: Identity
pl: Tożsamość

en: If the current language does not match yours (%1s), you can make Jappix speak %2s it will be saved.
pl: Jeśli aktualny język Ci nie pasuję (%1s), możesz zmienić go na %2s.

en: If you want to get some help about the Jappix installation and configuration, you can use our whole documentation, available at:
pl: Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących instalacji i konfiguracji Jappixa, możesz użyć dokumentacji dostępnej pod adresem:

en: If you want to remove some backgrounds, use the browser below.
pl: Jeśli chcesz usunąć niektóre tła, użyj poniższej przeglądarki.

en: Important notice
pl: Ważna uwaga

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Inactive since: %s
pl: Nieaktywny od: %s

en: Installation
pl: Instalacja

en: Installation Steps:
pl: Zobaczmy kroki instalacji:

en: Internal server error, try later
pl: Wewnętrzny błąd serwera, proszę spróbować później.

en: It is strongly recommended to upload a profile image (%s maximum), like a picture of yourself, because that makes you easily recognizable by your friends.
pl: Zaleca się, aby przesłać obrazek profilowy (maksymalnie %s), w formie zdjęcia siebie samego, bo sprawi, że będziesz łatwo rozpoznawalny przez znajomych.

en: It's time to build your own social cloud: just go to the next step!
pl: Już pora zbudować twoją własną socjalną chmórę: przejdź do następnego kroku!

en: Item
pl: Pozycja

en: January
pl: Styczeń

en: Jappix for your company.
pl: Jappix dla twojej firmy.

en: Jappix for your phone
pl: Jappix dla twojego telefonu

en: Jappix has been interrupted by a network issue, a bug or bad login (check that you entered the right credentials), sorry for the inconvenience.
pl: Działanie Jappix zostało przerwane przez problem sieciowy, błąd programu bądź złe dane logowania (sprawdź, czy podałeś prawidłowe dane dostępowe). Za usterkę przepraszamy.

en: Jappix has been updated: you are now running the latest version. Have fun!
pl: Jappix został zaktualizowany: teraz używasz najnowszej wersji. Miłej zabawy!

en: Jappix installation
pl: Instalacja Jappixa

en: Jappix is an open social platform, that let's you easily get or keep in touch with everyone.
pl: Jappix jest otwartą społecznościową platformą, która pozwala ci łatwo uzyskać kontakt lub pozostać w kontakcie ze wszystkimi.

en: Jappix is fully customisable: you can change its design right here.
pl: Jappix jest w pełni dostosowywalny: tu możesz zmienić jego wygląd.

en: Jappix is now up to date!
pl: Jappix jest teraz zaktualizowany!

en: Jappix manager
pl: Menedżer Jappix

en: Jappix needs that you specify some values to work. Please correct the following inputs (or keep the default values, which are sufficient for most people).
pl: Jappix wymaga wprowadzenia niektórych danych. Proszę poprawić następujące dane (lub pozostaw domyślne wartości, które są wystarczające dla większości ludzi).

en: Jappix offers you the possibility to manage your configuration, install new plugins or search for updates. That's why you must create an administrator account to access the manager.
pl: Jappix oferuje Ci możliwość zarządzania konfiguracją, instalacji nowych pluginów lub sprawdzania aktualizacji. To właśnie dlatego musisz stworzyć konto administratora.

en: JavaScript is missing in your web browser, so that you will not be able to launch Jappix! Please fix this.
pl: Obsługa JavaScript jest wyłączona przez co uruchomienie Jappix-a jest niemożliwe! Prosimy o aktywowanie obsługi JavaScript i spróbowanie ponownie.

en: Join
pl: Dołącz

en: Join a chat
pl: Dołącz do rozmowy

en: Join the millions of users who are currently using the XMPP Network (Google Talk, etc), don't stay out!
pl: Pozwala Ci być w kontakcie z milionami użytkowników, którzy używają obecnie sieci XMPP, tak jak Ty obecnie łączysz się doń przez Jappixa. Dołącz do społeczności i stań się wolny!

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: Keep your Jappix node fresh and fast, clean the storage folders regularly!
pl: Utrzymuj swoją instalację Jappix-a świeżego i szybkiego, czyść foldery foldery 'store' regularnie!

en: Last %s version is better!
pl: Ostatnia wersja %s jest lepsza!

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Last seen: %s
pl: Ostatnio widziany: %s

en: Left
pl: Lewa

en: Legal
pl: Prawne

en: Legal disclaimer
pl: Zastrzeżenia prawne

en: Legal disclaimer for Jappix.
pl: Zastrzeżenia prawne dla Jappix.

en: List
pl: Lista

en: List name
pl: Nazwa listy

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Loading comments...
pl: Ładowanie komentarzy...

en: Local time
pl: Czas lokalny

en: Lock the host
pl: Zablokuj hosta

en: Login to your existing XMPP account or create a new one for free!
pl: Zaloguj się do swojego konta XMPP lub stwórz nowe - za darmo!

en: Login to your existing XMPP account. You can also use the %s to join a groupchat.
pl: Zaloguj się do twojego istniejącego konta XMPP. Możesz również użyć %s aby dołączyć do pokojów czatowych.

en: Low
pl: Niski

en: MUC administration
pl: Administracja MUC

en: Main configuration
pl: Konfiguracja główna

en: Main host
pl: Host główny

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Manage backgrounds
pl: Zarządzaj obrazkami tła

en: Manage favorite rooms
pl: Zarządzaj ulubionymi pokojami

en: Manage your favorite groupchats
pl: Zarządzaj ulubionymi pokojami rozmów

en: Manager
pl: Menedżer

en: Manager access
pl: Dostęp menadżera

en: Manager link
pl: Menadżer linków

en: March
pl: Marzec

en: Maximum notices
pl: Maksymalnie powiadomień

en: May
pl: Maj

en: Maybe you don't know what a BOSH server is? In fact, this is a relay between a Jappix client and a XMPP server, which is necessary because of technical limitations.
pl: Być może nie wiesz czym jest serwer BOSH? Jest to swoisty most łączący klienta Jappix-a i serwer XMPP. Jest on niezbędny ze względów technicznych.

en: Media integration
pl: Integracja mediów

en: Media viewer
pl: Odtwarzacz multimediów

en: Medium
pl: Średni

en: Member list
pl: Lista członków

en: Message archives
pl: Archiwum wiadomości

en: Message archiving
pl: Archiwizacja wiadomości

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Mobile
pl: Mobilny

en: Moderators
pl: Moderatorzy

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Mood
pl: Nastrój

en: More notices...
pl: Więcej powiadomień...

en: More stuff
pl: Więcej

en: Music
pl: Muzyka

en: Name
pl: Nazwa

en: Need help? You'd better read our documentation page about how to fill this form!
pl: Potrzebujesz pomocy? Lepiej przeczytaj stronę dokumentacji o tym jak wypełnić ten formularz!

en: New
pl: Nowy

en: New (2 times)
pl: Nowe (dwa razy)

en: New event!
pl: Nowe zdarzenie!

en: News
pl: Wiadomości

en: Next
pl: Dalej

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: No
pl: Nie

en: No notifications.
pl: Brak powiadomień.

en: No result!
pl: Brak wyników!

en: No room found on this server.
pl: Nie znaleziono pokoju na tym serwerze.

en: Node owner
pl: Właściciel węzła

en: None
pl: Żaden

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Not everything is private on XMPP; this is one of those things, your public profile (vCard).
pl: W XMPP nie wszystko jest prywatne; to jedna z takich rzeczy, Twój publiczny profil (vCard).

en: Note that if you don't specify a value which is compulsory, it will be automatically completed with the default one.
pl: Jeśli nie wypełnisz wymaganego pola, zostanie ono automatycznie wypełnione domyślną wartością.

en: Notice
pl: Informacja

en: November
pl: Listopad

en: October
pl: Październik

en: Offline
pl: Niepołączony

en: Offline friends
pl: Rozłączeni znajomi

en: Old
pl: Stary

en: Once again...
pl: Jeszcze raz...

en: Once uploaded, your friend will be prompted to download the file you sent.
pl: Po przesłaniu na serwer, twoi znajomi zostaną poproszeni o pobranie pliku który przesłałeś.

en: Only show connected friends
pl: Pokazuj tylko połączonych znajomych

en: Oops, you could not be recognized as a valid administrator. Check your credentials!
pl: Ups. Nie zostałeś rozpoznany jako administrator, Sprawdź swoje uprawnienia!

en: Oops, you missed something or the two passwords do not match!
pl: Ups! coś pominięto lub hasła nie pasują do siebie!

en: Open
pl: Otwarte

en: Open XMPP links with Jappix
pl: Otwieraj linki XMPP w Jappix

en: Options
pl: Opcje

en: Order
pl: Kolejność

en: Other
pl: Inny

en: Other statistics
pl: Inne statystyki

en: Others
pl: Inne

en: Outcast list
pl: Lista wykluczonych

en: Owner
pl: Właściciel

en: Owner list
pl: Lista właścicieli

en: Owner name
pl: Nazwa właściciela

en: Owner website
pl: Witryna właściciela

en: PHP maximum upload size is not sufficient (%1s), you should define it to %2s in %3s.
pl: Maksymalny rozmiar wysyłanego pliku ustawiony dla PHP jest niewystarczający (%1s), powinieneś ustawić go na %2s w %3s.

en: PHP maximum upload size is sufficient (%s).
pl: Maksymalny rozmiar wysyłanego pliku ustawiony dla PHP jest wystarczający (%s)

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: Password
pl: Hasło

en: Persistent
pl: Trwałe

en: Personal
pl: Personalne

en: Phone
pl: Telefon

en: Piwik tracking ID
pl: ID śledzenia Piwik

en: Playful
pl: Rozbawiony

en: Please check your inputs: something is missing!
pl: Proszę sprawdzić wprowadzone dane: coś jest nie tak!

en: Please enable JavaScript
pl: Proszę włączyć JavaScript

en: Please enter the group chat address to join.
pl: Wprowadź adres pokoju czatowego aby do niego dołączyć.

en: Please enter your nickname to join %s.
pl: Wprowadź swój nick aby dołączyć do %s.

en: Please use the form below to login to the administration panel.
pl: Użyj poniższego formularza aby zalogować się do panelu administracyjnego.

en: Please wait while your avatar is uploaded...
pl: Proszę czekać, Twój awatar jest ładowany...

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Priority
pl: Priorytet

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Profile
pl: Profil

en: Profile image
pl: Awatar

en: Prohibit
pl: Zabroń

en: Proxies
pl: Pośrednicy

en: Public profile
pl: Profil publiczny

en: Publication/Subscription
pl: Publikacje/subskrypcje

en: Pubsub host
pl: Host pubsub

en: Purge cache
pl: Wyczyść cache

en: Purge logs
pl: Wyczyść logi

en: Purge sent files
pl: Opróżnij z wysłanych plików

en: Purge updates
pl: Wyczyść aktualizacje

en: Received
pl: Odebrane

en: Reconnect
pl: Połącz ponownie

en: Regenerating storage folder tree...
pl: Wygeneruj ponownie drzewo folderu magazynującego...

en: Register
pl: Rejestracja

en: Register a new XMPP account to join your friends on your own social cloud. That's simple!
pl: Załóż nowe konto XMPP by dołączyć do twoich przyjaciół w twojej własnej społeczności. To proste!

en: Registration allowed
pl: Rejestracja włączona

en: Registration failed, please choose a different username
pl: Rejestracja nie powiodła się, proszę wybrać inną nazwę użytkownika

en: Relaxing
pl: Relaksowanie

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove this logo
pl: Usuń to logo

en: Remove this notice
pl: Usuń tą informację

en: Remove users with this tool. Note that you cannot remove a user if he is the only one remaining.
pl: Usuń użytkowników przy pomocy tego narzędzia. Należy pamiętać, że nie można usunąć użytkownika, jeśli ozostał tylko jeden.

en: Removing current Jappix system files...
pl: Usuwanie plików systemowych Jappix-a...

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Repeat
pl: Powtarzanie

en: Repeat this notice
pl: Powtórz tą informację

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Requesting this service...
pl: Żądanie usługi...

en: Required
pl: Wymagane

en: Resource
pl: Zasób

en: Right
pl: Prawa

en: Room
pl: Pokój

en: Rooms
pl: Pokoje

en: Sad
pl: Smutny

en: Saturday
pl: Sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save chat
pl: Zapisz rozmowę

en: Search
pl: Szukaj

en: Search a friend
pl: Znajdź znajomego

en: Search a room
pl: Wyszukaj pokój

en: Search a room on
pl: Szukaj pokoju na

en: Security code
pl: Kod zabezpieczający

en: See his/her position on the globe
pl: Zobacz jej/jego położenie geograficzne

en: See my status
pl: Zobacz mój status

en: Select a background to use and change the display options.
pl: Wybierz tło i zmień ustawienia wyświetlania.

en: Select a favorite
pl: Wybierz ulubiony

en: Send
pl: Wyślij

en: Send a file
pl: Wyślij plik

en: Send him/her a message
pl: Wyślij jemu/jej wiadomość

en: Send his/her status
pl: Wyślij status jemu/jej

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send messages
pl: Wyślij wiadomość

en: Send queries
pl: Wyślij zapytania

en: September
pl: Wrzesień

en: Server
pl: Serwer

en: Server to query
pl: Serwer do odpytania

en: Service
pl: Usługa

en: Service description
pl: Opis usługi

en: Service discovery
pl: Przeglądarka usług

en: Service name
pl: Nazwa usługi

en: Service offline or broken
pl: Usługa niedostępna bądź uszkodzona

en: Service unavailable
pl: Usługa niedostępna

en: Services installation
pl: Instalacja usług

en: Share
pl: Podziel się

en: Share Jappix on %s
pl: Dziel Jappix na %s

en: Share statistics
pl: Statystyki udostępniania

en: Share this link with your friends:
pl: Podziel się linkiem z przyjaciółmi:

en: Share your position on the globe
pl: Dziel się swoją aktualną pozycją

en: Shocked
pl: Zszokowany

en: Show
pl: Pokaż

en: Show all friends
pl: Pokaż wszystkich znajomych

en: Show comments
pl: Pokaż komentarze

en: Show user profile
pl: Pokaż profil użytkownika

en: Simple notice
pl: Zwykłe powiadomienie

en: Size
pl: Rozmiar

en: Smiley insertion
pl: Wstaw emotikonę

en: Social channel, chat and more.
pl: Kanał społecznościowy, czat i więcej.

en: Sorry, but the entity didn't return any result!
pl: Przykro nam ale jednostka nie zwraca jakiegokolwiek wyniku!

en: Sounds
pl: Dźwięki

en: Standard ads key
pl: Standardowy klucz reklam

en: Start a chat with him/her
pl: Zacznij czat z nim/nią

en: Static content server
pl: Zawartość statyczna serwera

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Statistics are currently disabled in the settings.
pl: Statystyki są obecnie wyłączone w ustawieniach.

en: Statistics around Jappix.
pl: Statystyki dookoła Jappix.

en: Storage
pl: Magazynowanie

en: Storage configuration
pl: Konfiguracja folderów

en: Street
pl: Ulica

en: Subject
pl: Temat

en: Submit
pl: Wyślij

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Suggest groupchats
pl: Sugerowane grupy rozmów

en: Suggested chatrooms
pl: Sugerowane pokoje rozmów

en: Suggested friends
pl: Polecani znajomi

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Talkative
pl: Chętny do rozmowy

en: Talking
pl: Rozmowa

en: Terms of use and legal
pl: Warunki użytkowania i prawne

en: Text in bold
pl: Pogrubiony tekst

en: Text in italic
pl: Pochyły tekst

en: Thanks for using Jappix!
pl: Dziękujemy za używanie Jappix!

en: The chosen users have been removed.
pl: Wybrani użytkownicy zostali usunięci.

en: The element list on this server could not be obtained!
pl: Nie można uzyskać listy elementów tego serwera!

en: The feature requested is not implemented by the recipient or server and therefore cannot be processed.
pl: Żądana właściwość nie jest zaimplementowana przez odbiorcę lub serwer i dlatego nie może być przetworzona

en: The file you want to upload must be smaller than %s.
pl: Plik, który chcesz wysłać, musi być mniejszy niż %s.

en: The folder is empty.
pl: Folder jest pusty,

en: The folder is not writable, set the right permissions to the %s directory.
pl: Folder nie jest zapisywalny, ustaw odpowiednie uprawienia dla folderu %s.

en: The folder is writable, you can continue!
pl: Można zapisywać w folderze, możesz kontynuować!

en: The groupchat has been removed.
pl: Pokój rozmów został usunięty, teraz ktoś inny będzie mógł go stworzyć.

en: The image could not be received, would you mind retry?
pl: Obrazek nie został pobrany, czy mógł byś spróbować ponownie?

en: The image file is not supported or has a bad size.
pl: Format obrazka jest niepoprawny lub obrazek ma zły rozmiar.

en: The key you provided does not have the permission to download this file
pl: Klucz, który podałeś nie ma zgody na pobranie tego pliku

en: The music could not be received, please retry!
pl: Muzyka nie została wczytana, proszę spróbować ponownie!

en: The room you tried to join doesn't seem to exist.
pl: Pokój do którego dołączyłeś nie istnieje. Powinieneś go stworzyć!

en: The security code you entered is invalid. Please retry with another one.
pl: Kod zabezpieczający jest nieprawidłowy. Spróbuj ponownie z innym.

en: The selected elements have been removed.
pl: Zaznaczone elementy zostały usunięte.

en: The storage folder you wanted to clean is now empty!
pl: Folder, który chciano wyczyścić jest teraz pusty!

en: The update has failed! Please try again later.
pl: Aktualizacja nie powiodła się! Proszę spróbować później.

en: The user has been added!
pl: Użytkownik został dodany!

en: The user that you want to reach is not present in the room.
pl: Użytkownik z którym chciałeś się skontaktować nie jest obecny w pokoju.

en: The username you picked is not available. Please try another one.
pl: Nazwa użytkownika wybrałeś nie jest dostępna. Prosimy spróbować innej.

en: There was an error registering your account. Please retry.
pl: Wystąpił błąd podczas rejestracji konta. Prosimy spróbować ponownie.

en: This chat is empty!
pl: Ten czat jest pusty!

en: This is a repeat from %s
pl: To jest powtórzenie z %s

en: This is a restricted area: only the authorized users can manage this Jappix node.
pl: Strefa zamknięta: tylko autoryzowani użytkownicy mogą zarządzać ustawieniami instalacji Jappix-a.

en: This is not a valid image, please use PNG, GIF or JPG!
pl: To nie jest poprawny obrazek, proszę użyć PNG, GIF lub JPG!

en: This is not a valid image, please use the PNG format!
pl: To nie jest prawidłowy obrazek, użyj proszę formatu PNG!

en: This is not a valid music file, please encode in Ogg Vorbis, MP3 or WAV!
pl: To nie jest poprawny plik muzyczny, proszę wysłać plik Ogg Vorbis, MP3 lub WAV!

en: This is the static content server for %1s, “%2s”.
pl: To jest zawartość statyczna serwera dla %1s, “%2s”.

en: This is the user uploads server for %1s, “%2s”.
pl: Ten użytkownik przesłał na serwer %1s, “%2s”.

en: This notice only needs simple text to be displayed, but no code is allowed!
pl: To powiadomienie potrzebuje tylko zwykłego tekstu, kod nie jest dozwolony!

en: This notification is only informative, maybe the data it links to have been removed.
pl: To powiadomienie jest tylko informacyjne, możliwe, że podlinkowane dane zostały usunięte.

en: This page helps you specify the default hosts Jappix will connect to. You can leave it as it is and continue if you want to use the official service hosts.
pl: Ta strona pomoże Ci ustawić domyślne hosty, do których Jappix będzie się łączyć. Możesz zostawić to tak jak jest i kontynuować jeśli chcesz korzystać z oficjalnych hostów.

en: This room (%s) is protected with a password.
pl: Ten pokój (%s) jest chroniony hasłem.

en: This tool has been disabled!
pl: To narzędzie zostało wyłączone, nie możesz z niego skorzystać!

en: This tool will help you installing Jappix, the first full-featured XMPP-based social platform, on your server with ease.
pl: To narzędzie pomoże Ci szybko zainstalować Jappix-a, pierwszą platformę społecznościową opartą o protokół XMPP.

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Title
pl: Tytuł

en: To
pl: Do

en: To improve security, sessions are limited in time and when your browser will be closed, you will be logged out.
pl: W celu zwiększenia bezpieczeństwa, sesje są ograniczone czasowo - kiedy wyłączysz przeglądarke, zostaniesz wylogowany.

en: To perform this, you must be able to access your server's shell and be logged in as root. Remember this is facultative, Jappix will work without these modules, but some of its features will be unavailable.
pl: Aby to wykonać, musisz mieć dostęp do shella na swoim serwerze i być zalogowanym jako root. Pamiętaj, że jest to opcjonalne, Jappix będzie działać bez tych modułów ale niektóre z jego możliwości będą niedostępne.

en: Top
pl: Góra

en: Total
pl: Łącznie

en: Track visits
pl: Śledź wizyty

en: Traveling
pl: Podróżowanie

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Type something you want to share with your friends...
pl: Wpisz coś, czym chcesz się podzielić z twoimi znajomymi...

en: Type the hexadecimal color value you want to use as a background.
pl: Podaj wartość hex koloru, który chcesz użyć jako tło.

en: Type your comment here...
pl: Wpisz swój komentarz tutaj...

en: Unattach the file
pl: Odłącz plik

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Uncheck all
pl: Odznacz wszystkie

en: Unclassified
pl: Nieklasyfikowane

en: Underlined text
pl: Podkreślony tekst

en: Unencrypted
pl: Nieszyfrowane

en: Unknown country
pl: Kraj nieznany

en: Unknown name
pl: Nazwa nieznana

en: Update in progress
pl: Aktualizacja w toku.

en: Update your Jappix node with this tool, or check if a new one is available. Informations about the latest version are also displayed (in english).
pl: Za pomocą tego narzędzia możesz zaktualizować swoją instalacje Jappix-a lub sprawdzić, czy dostępne są nowe wersje.

en: Upload each logo with the recommended maximum pixel size.
pl: Prześlij na serwer logo w zalecanym maksymalnym rozmiarze w pikselach.

en: Upload your music (Ogg Vorbis, MP3 or WAV) to be able to listen to it in Jappix!
pl: Wyślij swoją muzykę (Ogg Vorbis, MP3 lub WAV) i słuchaj jej w Jappix-ie!

en: Use default background
pl: Użyj domyślnego tła

en: Use the built-in BOSH proxy
pl: Użyj wbudowanego proxy BOSH

en: Use this tool to find your friends on the server you are using right now, or add them later.
pl: Użyj tego narzędzia do znalezienia Twoich znajomych na serwerze, którego używasz, lub dodaj ich później.

en: Use your own color
pl: Użyj własnego koloru.

en: Use your own image
pl: Użyj własnego obrazka

en: User
pl: Użytkownik

en: User currently active
pl: User jest aktualnie aktywny

en: User directory
pl: Katalog użytkownika

en: User profile
pl: Profil użytkownika

en: User uploads server
pl: Użytkownik przesłał na serwer

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Using Jappix, an open social platform. I am %s!
pl: Używaj Jappix, otwartej platformy społecznościowej. Ja jestem %s!

en: Vertical
pl: Pionowo

en: View profile
pl: Zobacz profil

en: View this logo
pl: Podgląd tego loga

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Visits
pl: Wizyty

en: Web agency
pl: Agencja internetowa

en: Website
pl: Strona internetowa

en: Wednesday
pl: Środa

en: Weekly
pl: Tygodniowo

en: Welcome
pl: Witamy

en: Welcome on %1s, “%2s”.
pl: Witamy na %1s, “%2s“.

en: Welcome on Jappix, your own social cloud!
pl: Witaj w Jappix-ie, Twojej własnej socjalnej chmurze!

en: Welcome to the Jappix installation!
pl: Witaj w instalacji Jappix!

en: Welcome!
pl: Witamy!

en: What a pity! You have no profile image defined in your identity card!
pl: Jaka szkoda! Nie masz ustawionego awatara!

en: What are you doing?
pl: Co robisz?

en: What's new?
pl: Co nowego?

en: What's up with you?
pl: Co u Ciebie słychać?

en: When Jappix will be installed, just click on the manager link on the home page to access it.
pl: Kiedy Jappix będzie już zainstalowany, kliknij w link Menedżer na stronie głównej.

en: When you will press the save button, the profile editor will be opened. Happy socializing!
pl: Gdy naciśniesz przycisk zapisu, edytor profilu zostanie otwarty. Szczęśliwego uspołeczniania się!

en: Where are you?
pl: Gdzie jesteś?

en: Woah this file isn't found, please double check
pl: O żeż, ten plik nie istnieje, sprawdź proszę ponownie

en: Working
pl: Praca

en: XMPP links
pl: linki XMPP

en: Yay, let's create your public profile!
pl: Hurra, utwórz swój profil publiczny!

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Yes
pl: Tak

en: Yes, let's do it!
pl: Tak, zróbmy to!

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: You
pl: Ty

en: You administrate this room
pl: Administrujesz tym pokojem

en: You are synchronized with your network.
pl: Jesteś połączony ze swoją siecią.

en: You are using a development version of Jappix. Update it through our repository by executing: %s.
pl: Używasz rozwojowej wersji Jappix. Zaktualizuj ją poprzez nasze repozytorium przez wykonanie: %s.

en: You can add a new background to the list with this tool. Please send a valid image.
pl: Za pomocą tego narzędzia możesz dodać nowe tło do listy. Proszę wysłać poprawny obrazek.

en: You can also use your XMPP avatar as a single avatar for every website, blog and forum you use. When you change it on XMPP, the new avatar appears everywhere. What a genius improvement!
pl: Możesz również korzystać z awatara XMPP jako jednego avatara dla każdej witryny, blogu i forum, którego używasz. Kiedy go zmienisz na XMPP, nowy avatar pojawi się wszędzie. Co za genialne ulepszenie!

en: You can check what your users store on your server and remove undesired content with this tool.
pl: Bądź na bieżąco z tym, co Twoi użytkownicy przechowują na serwerze i za pomocą tego urządzenia usuwaj niepożądane treści.

en: You can customize your notice with embedded HTML, CSS and JavaScript, but you need to code the style.
pl: Możesz dostosować powiadomienie za pomocą HTML, CSS i JavaScript  ale musisz zakodować wygląd.

en: You can define more than one administrator for this Jappix node. You can also change a password with this tool.
pl: Możesz ustawić więcej niż jednego administratora dla tej instalacji Jappix-a. Z pomocą tego narzędzia możesz też zmienić hasło.

en: You can install some extra softwares on your server, to extend your Jappix features. Some others might be modified, because of security restrictions which are set by default.
pl: Możesz zainstalować dodatkowe oprogramowanie na serwerze, które wzbogaci możliwości Jappix-a. Inne może być zmodyfikowane ze względu na domyślne ustawienia prywatności.

en: You can set your own service logo to replace the default one. Take care of the size and the main color of each logo!
pl: Możesz ustawić logo twojego własnego serwisu aby zastąpić nim domyślne. Zadbaj o odpowiedni rozmiar i przeważający kolor każdego loga!

en: You cannot download a file if you don't provide a key
pl: Nie możesz pobrać pliku, jeśli nie dostarczyłeś klucza

en: You have been logged out of your XMPP account, have a nice day!
pl: Wylogowywanie zakończone pomyślnie, życzymy miłego dnia!

en: You have been logged out. Goodbye!
pl: Zostałeś wylogowany. Żegnaj!

en: You have been registered, here is your XMPP address:
pl: Rejestracja przebiegła pomyślnie! Oto Twój adres XMPP:

en: You haven't provided any file to download
pl: Nie dostarczyłeś żadnych plików do pobrania

en: You must select elements to remove!
pl: Musisz zaznaczyć elementy do usunięcia!

en: You must select one or more users to be removed!
pl: Musisz wybrać jednego lub kilku użytkowników do usunięcia!

en: Your XMPP account has been removed, bye!
pl: Twoje konto XMPP zostało usunięte, żegnaj!

en: Your browser is out of date!
pl: Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

en: Your channel
pl: Twój kanał

en: Your design preferences have been saved!
pl: Ustawienia wyglądu zostały zapisane!

en: Your form has been sent.
pl: Twój formularz został wysłany.

en: Your friend closed the chat.
pl: Twój znajomy zamknął rozmowę.

en: Your friend is doing something else.
pl: Twój znajomy robi coś innego.

en: Your friend is paying attention to the conversation.
pl: Twój znajomy przygląda się rozmowie.

en: Your friend is writing a message...
pl: Twój znajomy pisze wiadomość...

en: Your friend seems not to have received your message(s)!
pl: Twój znajomy wydaje się nie odbierać wiadomości od ciebie!

en: Your friend stopped writing a message.
pl: Twój znajomy przestał pisać.

en: Your groupchats
pl: Twoje rozmowy grupowe

en: Your image was added to the list!
pl: Twój obrazek został dodany do listy!

en: Your inbox
pl: Twoja skrzynka odbiorcza

en: Your inbox is empty.
pl: Twoja skrzynka odbiorcza jest pusta.

en: Your logo format must be PNG. Leave a field empty and the logo will not be changed.
pl: Formatem twojego loga musi być PNG. Pozostaw puste pole a logo nie zostanie zmienione.

en: Your music has been added!
pl: Twoja muzyja została dodana!

en: Your password has been changed, now you can connect to your account with your new login data.
pl: Hasło zostało zmienione. Możesz połączyć się do swojego konta używając nowego hasła.

en: Your profile
pl: Twój profil

en: Your profile anywhere on the Web.
pl: Twój profil gdziekolwiek w Sieci WWW.

en: Your service logo has been successfully changed!
pl: Logo twojego serwisu zostało z sukcesem zmienione!

en: Your storage folders are not writable, please apply the good rights!
pl: Twój folder magazynu nie jest zapisywalny, proszę zastosuj odpowiednie uprawnienia!

en: Your version is out to date. Update it now to %s by clicking here!
pl: Twoja wersja jest nieaktualna. Zaktualizuj ją do %s kilkając tu!

en: Your version seems to be up to date, but you can check updates manually by clicking here.
pl: Wygląda na to, że Twoja wersja jest aktualna ale możesz sprawdzić ją ręcznie klikając tutaj.

en: anonymous mode
pl: tryb anonimowy

en: changed his/her nickname to %s
pl: zmieniono jego/jej nick na %s

en: changed the subject to:
pl: zmień temat na:

en: commented an item you follow: “%s”.
pl: skomentowano pozycję, którą podążasz: “%s”.

en: could not receive your file: “%s”.
pl: nie można odebrać twojego pliku: “%s”.

en: could not validate your account to create or update your public profile. Check your credentials.
pl: nie można potwierdzić twojego konta, aby utworzyć lub zaktualizować twój profil publiczny. Sprawdź swoje poświadczenia.

en: has accepted to receive your file: “%s”.
pl: zaakceptowano do odebrania twój plik: “%s”.

en: has been banned
pl: został(a) zbanowany

en: has been kicked
pl: został(a) wyrzucony

en: has received a file exchange request: “%s”.
pl: otrzymano prośbę o wymianę pliku: "% s".

en: has rejected to receive your file: “%s”.
pl: odrzucono twój plik: “%s”.

en: has removed your public profile after your request. We will miss you!
pl: usunięto twój profil publiczny po twoim żądaniu. Będziemy tęsknić za tobą!

en: has saved your new public profile settings. They will be applied in a few moments.
pl: zapisano ustawienia twojego nowego profilu publicznego. Będą one stosowane za kilka chwil.

en: is now
pl: jest teraz

en: joined the chat room
pl: dołączył(a) do czatu

en: left the chat room
pl: opuścił(a) czat

en: liked your post: “%s”.
pl: lubi twój post: “%s”.

en: login page
pl: strona logowania

en: no reason
pl: brak powodu

en: no status
pl: brak statusu

en: no subject defined for this room.
pl: nie określono tematu dla tego pokoju.

en: our terms of use
pl: nasze warunki użytkowania

en: published on your wall: “%s”.
pl: opublikowano na twojej tablicy: “%s”.

en: quoted you somewhere: “%s”.
pl: zacytowano cię gdzieś: “%s”.

en: tagged you in a photo (%s).
pl: ustalono cię na fotografii *%s).

en: tagged you in a video (%s).
pl: ustalono cię na filmie (%s).

en: unknown
pl: nieznany

en: validated your account. Your public profile will be available in a few moments.
pl: potwierdzanie twojego konta. Twój profil publiczny będzie dostępny w ciągu kilku chwil.

en: would like to add you as a friend.
pl: chciałby dodać Cię jako znajomego.

en: would like to get authorization.
pl: prosi o autoryzację.

en: would like to send you a file: “%s”.
pl: chciałby przesłać ci plik: “%s”.

en: would like you to join this chatroom:
pl: chciałby prosić Cię o dołączenie do tego pokoju:
